100 LET BALETU NdB

Součástí vašich životů... Součástí vašeho města... Již 100 let!

 

Aktuality

7. 04. 2020

Dubnové činoherní premiéry se odkládají

Milí diváci, velmi nás to mrzí, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni odložit dubnové činoherní premiéry na neurčito. Nemusíte se ovšem ničeho bát, o českou premiéru inscenace VELMI, VELMI, VELMI TEMNÝ PŘÍBĚH a znovuuvedení hry LILIOM v Brně po 100 letech určitě nepřijdete! Sledujte náš Facebook, Instagram či naše aktuality na webu (doporučujeme i profily kolegů na baletu  a opeře ). Budeme vás průběžně informovat, co se u nás děje a co se bude dít...  Ať už bude tato pauza dlouhá sebevíc, vše nakonec dopadne dobře a my se znovu potkáme na našem jevišti a v plném hledišti. Těšíme se na vás!  Vaše Mahenova činohra.

 

6. 04. 2020

Měsíc od premiéry tanečního dramatu Dáma s kaméliemi! Jaká byla?

"Osudová. Protože nikdy nevíme, jestli pro nás osud nechystá i v těch nejtěžších chvílích něco krásného." (divák Baletu NdB) #spolecnetozvladneme  Více v odkaze

 

2. 04. 2020

Jak vracet vstupenky

 

1. 04. 2020

Poslední dva koncerty sezony...

Koncert kapely Stromboli a Laca Decziho se přesouvá.

 

30. 03. 2020

Premiéra Řeckých pašijí se odkládá

Moc nás to mrzí, ale vzhledem k současné situaci jsme nuceni odložit premiéru Řeckých pašijí. O aktuálních termínech vás budeme informovat podle vývoje. Sledujte nás na našem webu, facebooku a instagramu. Můžete se také připojit ke sledování zajímavostí z domácí přípravy našich sólistů, hádanek od členů našeho orchestru a připravujeme i řadu dalších aktivit. Stejně tak se můžete odreagovat a být s námi i na profilech Mahenovy činohry a Baletu NdB.  Těšíme se, že se snad opět brzy potkáme v našem divadle.

 

26. 03. 2020

Zemřel Zdeněk Kaloč

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že dnes zemřel Zdeněk Kaloč - režisér, dramatik a držitel Ceny města Brna v oboru dramatické umění. Děkujeme za bohatý přínos českému divadlu, v Mahenově činohře se jednalo o jednu z nejvýznamnějších osobností posledního půlstoletí - desítky nezapomenutelných inscenací jsou toho jasným dokladem. Upřímnou soustrast celé jeho rodině a všem blízkým.

 

26. 03. 2020

Koncert kapely Poletíme? jsme nuceni zrušit bez náhradního termínu.

Vážení diváci, velmi se vám omlouváme, ale dubnový koncert kapely Poletíme?, který byl spojený s oslavou 40. narozenin Rudolfa, jsme nuceni zrušit bez náhradního termínu. Přes veškeré snahy obou stran nám to momentální možnosti bohužel nedovolují...  

 
všechny aktuality