ANETA LANGEROVÁ: Pár míst…

Akustický koncert Anety Langerové se smyčcovým triem a klavírem byl v Mahenově divadle odehrán v sobotu 28.6.2014 od 19 hodin.

Osobitá zpěvačka, skladatelka a textařka Aneta Langerová si splnila svůj velký sen – společně s Jakubem Zitkem zaranžovala vybrané písně z dosud vydaných alb a vyrazila v doprovodu vynikajících muzikantů na turné Pár míst… Vedle již zmíněného pianisty JAKUBA ZITKA ji doprovázeli: violista VLADAN  MALINJAK, houslistka VERONIKA VALIŠOVÁ a violoncellistka DOROTA BAROVÁ. Společně s Anetou tvoří jeden organismus s jedním srdcem a společným dechem. Každý koncert tak byl velkým a neopakovatelným zážitkem. 

Více k tomuto vystoupení v rámci turné Pár míst... naleznete pod prolinkem:

MahenovoDivadlo-AnetaLangerova-ParMist-FB-final.png

V roce 2012 bylo turné Pár míst… zaznamenáno na CD a DVD se stejnojmenným názvem. A právě za toto album získala Aneta prestižní cenu Akademie populární hudby Anděl 2012 v kategorii Zpěvačka roku.

„Pár míst je můj vysněný projekt, na pódiu jsem se během koncertů ještě nikdy necítila tak svobodně jako teď. Stále se poznávám a hledám a dá se říct, že tady jsem se zatím našla asi nejvíc,“ říká o tomto koncertním projektu Aneta.

V nových úpravách zazněly v Mahenově divadle například píseň Vzpomínka, Malá mořská víla či Voda živá.

Aktuální informace o Anetě Langerové naleznete na jejich oficiálních stránkách: www.langerovaaneta.cz.