3 x Palindrom - třikrát jinak

  • Palindrom Petr Badin 2
  • Palindrom Petr Badin 3
  • Palindrom Petr Badin 1
  • Palindrom Petr Badin 4

Blok duben 2016 inscenace Game Over bude obohacen o netradiční alternativní provedení choreografie Palindrom. A o soutěž!

3 x Palindrom - třikrát jinak

Blíží se čas Game Over! V dubnu 2016 uvede Balet NdB blok tří představení Game Over, progresivní autorské moderní inscenace z dílny brněnských tanečníků a choreografů, bratrů Svobodníkových a Adama Sojky. Součástí večera je choreografie Palindrom, vizuální atmosférický kus, s originální hudební dramaturgií, jejíž součástí jsou skladby od Nine Inch Nails nebo například Arvo Pärta. Je Palindrom (z řec. palindromos, běžící pozpátku) Baletu NdB palindromem, u kterého se vše uzavírá v kruh? Vše se jeví stejně a se stejným významem z jakéhokoliv úhlu pohledu? Přijďte se přesvědčit! Uvedeme Palindrom ve třech reprízách třikrát jinak ukončený, se třemi různými vyústěními. Nabízíme originální příležitost pro další zážitek. Navíc vyhlašujeme soutěž pro diváky, kteří tři různé závěry choreografie Palindrom rozklíčují.

Soutěž:
Charakteristika:
Demisólistka Baletu NdB Markéta Habalová zahajuje choreografii Palindrom sólovou variací tančenou v kuželu světla v popředí scény.
Připravili jsme pro Vás 3 různé varianty toho, jak se choreografie Palindrom uzavře.
Otázka:
Jakým způsobem se Palindrom uzavře? Kdo tančí v závěru choreografie v kuželu světla, ve kterém Palindrom Markéta Habalová zahajuje?
Pravidla:
Popište popis všech tří variant ukončení choreografie Palindrom a pošlete Vaši odpověď na e-mail: korinek@ndbrno_cz
Výherci budou první tři soutěžící, kteří zašlou správnou odpověď.

Ceny: vstupenky na inscenaci Baletu NdB Made in USA a podepsaný plakát inscenace Baletu NdB Game Over

Balet NdB se teší na Vaše odpovědi.

Blok Baletu NdB - Game Over:
5. 4. 19:00; 6. 4. 11:00 a 15. 4. 19:00 - Mahenovo divadlo

Foto: Petr Badin

Sdílejte Balet NdB: www.facebook.com/baletndb