Baletní škola I. V. Psoty - první informace pro ak. rok 2020/2021

Vážení příznivci Baletní školy I. V. Psoty, Snažíme se baletní školu zlepšovat a i na základě vašich připomínek měníme způsob zápisu pro akademický rok 2020/2021. 

Vážení příznivci Baletní školy I. V. Psoty,

Snažíme se baletní školu zlepšovat a na základě vašich připomínek měníme způsob zápisu pro akademický rok 2020/2021. Největší změna se bude týkat nově zavedeného přijímacího řízení formou talentových zkoušek, které budou probíhat v srpnu. Talentové zkoušky se budou týkat všech kurzů baletní školy pro děti. V přijímací komisi budou i zástupci tanečních konzervatoří a šéf baletu NdB Mário Radačovský. Talentové zkoušky jsou povinné pro všechny zájemce o výuku pro další rok, prěd zápis tedy nebude možný. Kapacita kurzů bude omezená. 

V důsledku změn ve fungování baletního souboru NdB bude změněn i režim baletní školy. Momentálně pracujeme na zlepšování podmínek výuky, včetně rekonstrukce baletních sálů a celkovou reorganizaci školy. Těšit se můžete na nové taneční podlahy v baletních sálech i na výuku některých kurzů v novém sále v Janáčkově divadle. Konkrétni informace k následujícímu akademickému roku zveřejníme již brzy, v průběhu července. 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na adrese skola@ndbrno_cz.