+

Silvestr s Baletem NdB

Nechte se kulturně opít Baletem NdB s Ivou Bittovou, Ilonou Csákovou, DJ Schafffem a Piú presso kvartetem!

Silvestr s Baletem NdB

31. prosince 2015 v Janáčkově divadle
18:45 welcome drink / 19:30 program

Vystoupí pěvecké hvězdy – Iva Bittová a Ilona Csáková
Exkluzivní taneční program – Balet, Step, Pole dance, Breakdance
Živá hudba ve foyeru – smyčcový kvartet, klavír
Zábava až do dvou do rána – DJ Shaff f
Tradiční studená a teplá kuchyně
Welcome drink a půlnoční přípitek
Tombola – hlavní cena letenky do evropských destinací
31. 12. 2015 – Janáčkovo divadlo
Předprodej vstupenek na www.ndbrno.cz
Vstupenky od 1000 Kč - včasným nákupem ušetříte.
Nechte se kulturně opít Baletem NdB!

Silvestr 2015

Nevíte kam letos na Silvestra? Chcete s rodinou nebo přáteli strávit krásný poslední večer v roce kulturně, na úrovni, ale uvolněně s dobrou náladou, tancem, hudbou, zpěvem, humorem, dobrým pitím a jídlem? Balet NdB pro vás v Janáčkově divadle připravuje velkolepou silvestrovskou show, kde vystoupí kromě sólistů a členů souboru také taneční a hudební hosté a české pěvecké hvězdy. Na koho a co, se tedy můžete těšit?
 
V taneční části večera vás obrazně i doslova roztančíme. Kromě sólistů a sboru Baletu NdB zatančí také exkluzivní hosté - Lukáš Timulák a Valentina Scaglia, kteří působili v NDT v Haagu pod uměleckým vedením světové osobnosti Jiřího Kyliána. Ale chystáme i další překvapení.
O hudební silvestrovské lahůdky se postarají Piú presso smyčcový kvartet, který vám bude hrát originální repertoár k poslechu ve foyeru divadla, ale především hvězdy českého alternativního a popového hudebního nebe: Iva Bittová a Ilona Csáková, kterým bude patřit jeviště Janáčkova divadla. O hudební doprovod k zábavě a tanci se v čerstvě narozeném Novém roce postará DJ Schafff.
Nebude chybět ani losování tomboly s originálními silvestrovskými cenami. Hlavní cenou budou dvě letenky do libovolné destinace v Evropě!
Ještě váháte? Kromě kulturních lahůdek vám nabídneme také skvělé silvestrovské občerstvení - welcome drink, z nápojů víno, pivo, nealko, v přestávkách programu kanapky a sladkosti, teplou večeři formou bufetu po hlavním programu. Společně si také připijeme na nový rok 2016 skleničkou sektu. To vše v ceně vstupného. Mimo cenu vstupenky pak můžete na baru, který bude pro vás otevřen po celou dobu oslav, uspokojit vaše případné ostřejší chutě.

Nechte se kulturně opít Baletem NdB!
foto: Jakub Jíra

Kdy hrajeme

Neděle 31. 12. 2017 20.00
Balet
 
Připravujeme pro Vás.
Mahenovo divadlo