WEST SIDE STORY V PAVILONU P! DŮLEŽITÉ INFORMACE!

  • Pavilon P_BVV
  • Pavilon P_BVV
  • Pavilon P_BVV
  • Pavilon P_BVV
  • Pavilon P_BVV

CESTA DO PAVILONU P:

AUTEM: pro vjezd autem bude otevřená brána č. 9 z ulice Bauerova. Brána je přímo naproti hlavního vchodu do pavilonu P. Před pavionem na vás čeká vellké parkoviště zdarma. Druhá možnost vjezdu je bránou č. 8.

MHD: pro pěší bude otevřená brána č. 7. K té se dostanete ze zastávky Riviéra, na kterou vás přiveze autobus č. 84 z Mendlova náměstí (v opačném směru jde o autobus č. 44). POZOR! Z Mendlova náměstí bude posílená doprava autobusu č. 84 vždy hodinu před představením (zastávka bude označená logem NdB - nachází se před pivovarem Starobrno). Po představení taktéž a to ze zastávky Riviéra. (mimo dopolední představení)

VCHOD DO PAVILONU P:
Do pavilonu P se dostanete pouze hlavním vchodem, který je přímo naproti bráně č. 9.

VEČERNÍ POKLADNA:
Bude fungovat standartně jako v divadle, vždy hodinu před představením. Zde si můžete vyzvednout své vstupenky a také je zakoupit. Pokladnu najdete po pravé straně u kulatého informačního pultu hned po vstupu do pavilonu.

OBČERSTVENÍ:
Občerstvení bude k dispozici v přímo v pavilonu P hned na několika místech. Vše, na co jste zvyklí v divadle, najdete i zde už hodinu před začátkem představení.

ŠATNA:
Dostatečně velké šatny zdarma jsou zajištěné přímo u vstupu do pavilonu.

WC:
Máme velmi dobrou zprávu. Počet WC v pavilonu P je větší než v Janáčkově divadle. 

DRESS CODE:
Dress Code není daný.

- v pavilonu P je pokojová teplota 22 stupňů Celsia!
- uvnitř pavilonu P je zakázáno kouřit!

MOC SE NA VÁS TĚŠÍME!!