Galavečer DIVA s Ondřejem Havelkou!

Saturnin si po letech zase padne do náručí s Ondřejem Havelkou. Anebo Ondřej Havelka se Saturninem? Jisté je, že se tak stane v Brně. A že to bude událost, u které by měli být nejen všichni swingumilovní diváci. DIVA k rytmu zrozená aneb Saturnin hostí Ondřeje Havelku už v pondělí 21. března od 19.00 v Mahenově divadle!

Také letos totiž oceňujete to nejlepší, co se na jevištích Národního divadla Brno v předcházejícím roce urodilo a událo. A že bylo z čeho vybírat!

Již tradiční udílení diváckých cen DIVA bude tentokrát dosti... netradiční. Nás i vás čeká jedinečný saturninovský galavečer, jehož moderátorem nebude nikdo jiný než šarmantní režisér, herec a muzikant Ondřej Havelka. Ten se tak po letech shledá nejen s Jirotkovým Saturninem, v jehož veleúspěšném filmovém a televizním zpracování v devadesátých letech hrál, ale ke svému (ne)štěstí také s některými jeho postavami. V rámci galavečera plného noblesy a humoru nejenže vyhlásíme výsledky divácké ankety o nejúspěšnější umělkyně, umělce a inscenace za rok 2015, ale také vás pobavíme.

Pro hravé: Dress code! My přijdeme v prvorepublikovém. Přijďte v něm i vy.

I vy si můžete z galavečera odnést cenu. Jak na to? Hlasujte! Pro své favority ze souborů NdB nebo z jeho repertoáru. Anketní lístky jsou součástí měsíčních programových skládaček. Boxy na vyplněné lístky jsou umístěny ve vestibulech všech scén NdB tak, aby je ani kníratý a láskou zaslepený Milouš nepřehlédl: V Janáčkově divadle, Mahenově divadle i v divadle Reduta, stejně jako v předprodeji NdB na ulici Dvořákova. Stačí vyplnit jedinou kategorii, uvést na sebe kontaktní údaj a automaticky budete zařazeni do slosování o skvělé ceny, které předá sám průvodce večerem pan Ondřej Havelka. Což takhle třeba víkendový pobyt v Balonovém hotelu Radešín?

A pozor. Automaticky slosovatelné jsou rovněž všechny vstupenky na letošní Divu k rytmu zrozenou

HLASUJTE ZDE.

 

A1_new_s_logem_MK.jpg