DOBROVOLNÍCI V ČINOHŘE!

Mahenova činohra vyhlašuje pro sezónu 2011/2012 nový projekt pro širokou diváckou obec s názvem DOBROVOLNÍK V ČINOHŘE. Cílem je po vzoru jiných srovnatelných světových činoherních domů, sídlících v kamenných divadlech, zapojit do života v zákulisí externí spolupracovníky -  dobrovolníky, kteří vykonávají bezplatně  aktivitu, při které se seznamují s fungováním divadla, stávají se jeho součástí a zároveň přináší pomoc divadlu prostřednictvím svého zapojení se do jeho chodu.

Tento program je určený pro:

  • Studenty
  • Seniory
  • Nezaměstnané
  • Nadšence a milovníky divadla
  • Mládež

Worhskop je koncipovaný na dobu divadelní sezóny 2011/2012. Dobrovolníci podle svých schopností budou rozděleni do různých skupin, které se budou aktivně zapojovat do spolupráce s vedením Mahenovy činohry a budou pracovat na konkrétních úkolech, např. na kancelářské práci, chodu souboru, propagaci, PR, spolupráce na dětských projektech, zapojení do OFF programů atd. Zvláštní skupinu by tvořili výtvarně zdatní dobrovolníci schopní pracovat na přípravě letáků, web designéři, odborníci na střih, video art atp. nebo v sekci fundraising.

Mahenova činohra nabízí zajímavé využití volného času a bonusy pro účastníky jako účast na zkouškách, volné vstupenky, možnost poznat divadla ze zákulisí, setkávání s herci.

Neváhejte a přihlaste se již dnes, počet míst je omezený.

Image

Jako přihlášku prosíme zaslat e-mailem motivační dopis, stručný životopis a kontaktní údaje na e-mail trnka@ndbrno_cz do 20. 8. 2011.