Jarní trojka v Mahence = Jedinečná možnost vidět věčně vyprodanou HANU a přitom ušetřit

Zbystřete vaše smysly, máme pro vás neopakovatelnou nabídku aneb pojďte s námi do jarní trojky v Mahence! To jsou tři  inscenace, tři konkrétní data, tři nezapomenutelné večery. Pouze 200 míst! Více informací v aktualitě.   

▪️ Skvělá cena 1 500 Kč (jedna návštěva divadla vás tak vyjde na 500 Kč), na kterou ovšem nelze uplatňovat žádné další slevy.

▪️ Přijďte 30. května na věčně vyprodanou HANU a ušetřete na tom (v tuto chvíli stojí vstupenka na toto konkrétní představení přes 1000 Kč) + k tomu bonusem 2 nejžhavější novinky našeho repertoáru (DOBOVÉ TANCE a LILIOM).

▪️ Kapacitně omezeno - vyhrazeno 200 nejlepších míst v parteru hlediště. Vyberte si svá sedadla a všechny večery si užijte v jejich pohodlí.

▪️ Vstupenky jsou přenosné. Nehodí se vám všechny termíny? Nevadí! Podělte se se svými blízkými a darujte jim zážitek (vstupenky nelze vracet či měnit za jiné termíny).

▪️ Časově omezená akce - prodej byl již spuštěn, ukončen bude 3. dubna ve stejný čas. Vstupenky je možné kupovat pouze osobně na našem ZC (Dvořákova 11). 

Jedná se o následující představení:

DOBOVÉ TANCE - 3. dubna 2020, 19:00

HANA - 30. května 2020, 19:00

LILIOM - 18. června 2020, 19:00

plak__t_t__i_jarn___trojka_cel__.png