Jiří Suchý v Mahenově divadle!

6. února navštívil inscenaci  "Zaslíbení" patron tohoto představení, pan Jiří Suchý.

Před samotným začátkem představení si Jiří Suchý se svou chotí, v doprovodu šéfa činohry Zdenka Plachého a autorů inscenace Lenky Plaché a Marka Hladkého, prohlédl nádherné prostory hlediště Mahenova divadla a také se zájmem nahlédl do zákulisí. V divadelním klubu se s ním mohli setkat herci, na jevišti se pak osobně seznámil s představiteli Jiřího Štaidla a Hany Maškové - Jánem Jackuliakem a Klárou Apolenářovou.

O přestávce pan Suchý a jeho choť, v doprovodu vedení činohry,  navštívili foyer Mahenova divadla, kde je mohli potkat návštěvníci představení.

Představení na pana Jiřího Suchého velice zapůsobilo. Dokonce si nechal po jeho konci svolat všechny účinkující herce na jeviště, aby jim vyjádřil, že jej hra velmi zaujala a poděkoval za jejich vynikající herecké výkony. Zmínil i neopakovatelnou atmosféru 60.let, kterou tato inscenace evokuje a nezapomněl připomenout velký divácký ohlas, který v hledišti zaznamenal.

Všem na konec své návštěvy popřál mnoho repríz tohoto divácky vyhledávaného představení. 

Fotoreportáž z návštěvy pana Jiřího Suchého v Mahenově divadle vytvořil Kryštof Korč.Image

Jiří Suchý textař, scénárista, režisér, zakladatel a ředitel divadla Semafor, Marek Hladký dramaturg Mahenovy činohry NDB a spoluautor inscenace Zaslíbení, Lenka Plachá spoluatorka inscenace Zaslíbení a Zdenek Plachý umělecký šéf Mahenovy činohry NDB a režisér inscenace Zaslíbení

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image