Muzejní noc v Mahenově divadle!

V sobotu 14. května mohli návštěvníci Muzejní noci 2011 navštívit i Mahenovo divadlo. Mahenova činohra NDB přichystala mimo jiné i Velkou soutěž o vstupenky na svá představení - vítězové zveřejněni ZDE!

Image

Velká soutěž o vstupenky na představení Mahenovy činohry - výsledky:

1. cenu 4 vstupenky na představení KRÁL RICHARD III. (W. Shakespeare) 1. 6. v Mahenově divadle vyhrává - Miroslav Rybka!

2. cenu 4 vstupenky na představení SCAPINOVA ŠIBALSTVÍ (Molièr) 29. 6. v Mahenově divadle vyhrává - Ambrož Štefánek!

3. cenu 4 vstupenky na představení OLDŘICH A BOŽENA (F. Hrubín) 6. 6. v Mahenově divadle vyhrává - Veronika Šandorová!

4. cenu 4 vstupenky na představení NEMRTVÝ aneb UPÍR Z TRANSYLVÁNIE (B. Stoker) 20. 5. v Mahenově divadle vyhrává - Ivona Suchá!

5. cenu 2 vstupenky na představení KRÁL RICHARD III. (W. Shakespeare) 16. 5. v Mahenově divadle vyhrávají - Lucie Gutveisová, Miroslav Semerád, Lada Rybnikářová, Vika Schmidt, Kateřina Batelková, Michaela Večeřová, Markéta Kvardová, Roman Florenc, Helena Olšová a Erik Bereš!

VÍTĚZŮM GRATULUJEME!

Vstupenky jsou k vyzvednutí na vrátnici Mahenova divadla (služební vchod v blízkosti zastávky tramvaje č. 1 směr Řečkovice) oproti dokladu s fotografií.

Image

Vyjádření k zpoždění oficiálního programu:

Představení v Mahenově divadle – live přenos z Metropolitní opery New York, začalo se zpožděním 30 minut. Proto se váženým návštěvníkům omlouváme.

Oficiální program Mahenovy činohry k MUZEJNÍ NOCI začal až 23:55  a trval do 01:15. Všem návštěvníkům, kteří se nestihli podívat do všech prostor, které je zajímali, se Mahenova činohra omlouvá. Děkujeme za Váš zájem a v co nejkratší době připravíme speciální den Mahenovy činohry, kdy zpřístupníme zákulisní prostory a nabídneme návštěníkům další zajímavosti a atrakce ze života Mahenovy činohry v našem krásném Mahenově divadle.

Image

Unikátní neobarokní budova ožila v noci hrou světla a stínů a jeviště se protáhne na celý prostor foyer. 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Foto: Pavol Juráš a Jana Hallová