NAPOSLEDY - nenechte si ujít!

Vážení diváci, nenechte si ujít v měsících květnu a  červnu derniéry Vašich oblíbených inscenací!

 Z technicko-provozních důvodu v příštím roce nenasadíme ty nesložitější velkoformátové inscenace, takže Shakespearova Krále Richarda  III. můžete vidět 16. května a 1. června, Osm žen Roberta Thomase s excelentní dámskou částí souboru 23. května a 17. června, divácky oblíbenou Past na myši 12. a 26. června, slavnostní Hrubínovo drama Oldřich a Božena s více než sedmi desítkami účinkujících 13. května a 6. června.

Pro těhotenství dvou členek dámského souboru na podzim neuvedeme oblíbenou revue Moravské sekretářky, takže si ji nenechte ujít naposledy 23. června.

Inscenace Nemrtvý aneb Upír z Transylvánie podle románu Brama Stokera bude mít svou derniéru 4. června.

Věříme, že zachováte přízeň svým oblíbeným inscenacím a svou pozornost zaměříte také na inscenace nové, jako jsou Zaslíbení, kteří se těší nadšeným reakcím diváků a kladnému hodnocení významných českých umělců (Eva Pilarová, Jiří Suchý či Marek Vašut), Cyrano z Bergeraku se strhujícím Petrem Halberstadtem a Klárou Apolenářovou, Scapinova šibalství v režii Emila Horvátha s vynikajícím Zdeňkem Dvořákem, pro kterého je Scapino na dlouhou dobu poslední velkou rolí. Nenechte si tyto hodnoty rozhodně ujít.

Vaše Mahenova činohra.

001

Král Richard III. - Petr Halberstadt (Richard III.) , Klára Apolenářová (Lady Anna) a Vratislav Běčák (Sir William Catesby)

Image

Oldřich a Božena - Martin Sláma (Oldřich)

Image

NEMRTVÝ aneb UPÍR Z TRANSYLVÁNIE - Pavel Doucek (Jonathan Harker) a Bedřich Výtisk (Dracula)