OBLEČTE SI POPELKU! - poslední dny k odevzdání kostýmních návrhů!

Návrhy posílejte do 2. posince - Slavnostní vyhlášení soutěže proběhne po představení Popelky dne 3. prosince 2011!

Mahenova činohra vyhlásila výtvarnou soutěž k premiéře pohádkové inscenace pro děti od 4 let Popelka. Zadáním soutěže je navrhnout kostým pro Popelku na ples.

Děti mohou své kresbičky, návrhy, skici, modely, ušité šatičky na panenku a vše, co je k danému tématu napadne a k čemu je inspiruje inscenace Mahenovy činohry, nechávat na vrátnici Mahenovy činohry (Rooseveltova 17), s heslem „Soutěž POPELKA“ na jméno: Jan Trnka, produkční pracovník Mahenovy činohry  (s uvedením zpětného kontaktu na účastníka – jméno, věk, adresa, e-mail, mobil).

Fantazii se meze nekladou a Mahenova činohra nežádá nutně  kreslené návrhy, mohou to být i fotky, koláže, makety, návrhy šperků k šatům, účesu apod.

Soutěž potrvá až do konce listopadu. Ze všech  návrhů vybere porota tři vítězné. V porotě zasedne výtvarník inscenace Pavol Juráš, dramaturg inscenace Martin Dohnal, představitelka role Popelky Zuzana Ščerbová, mistrová dámské krejčovny umělecko-dekoračních dílen NDB Radka Úradníková .

 

 

Image

Pro výherce jsme připravili lákavé ceny:

 1. cena – rodinné balení 6 vstupenek na libovolný termín + dle vlastního výběru 6 vstupenek na další pohádková představení pro děti na Malé scéně, vyfocení výherce/výherkyně s Popelkou a Princem po skočení představení na jevišti Mahenova divadla, audio CD Mahenovy činohry s písničkami z inscenace Broučci v podání herců Mahenovy činohry, audio CD Staré pověsti české v podání bardů Mahenovy činohry, prohlídka zákulisí Mahenova divadla.

2. cena – rodinné balení 4 vstupenek na libovolný termín + dle vlastního výběru 4 vstupenky na další pohádková představení pro děti na Malé scéně, vyfocení výherce/výherkyně s Popelkou a Princem po skočení představení na jevišti Mahenova divadla, audio CD Mahenovy činohry s písničkami z inscenace Broučci v podání herců Mahenovy činohry, audio CD Staré pověsti české v podání bardů Mahenovy činohry.

3. cena  –  2 vstupenky na libovolný termín + dle vlastního výběru 2 vstupenky na další pohádková představení pro děti na Malé scéně,

vyfocení výherce/výherkyně s Popelkou a Princem po skočení představení na jevišti Mahenova divadla, audio CD Mahenovy činohry s písničkami z inscenace Broučci v podání herců Mahenovy činohry, audio CD Staré pověsti české v podání bardů Mahenovy činohry.

Nejzajímavější, nejavantgardnější, nejfantastičtější návrhy dětí budou posléze vystaveny ve foyeru I. pořadí Mahenovy činohry.

Zapojte své děti do tohoto projektu, získejte krásné ceny a povzbuďte je k umělecké práci, ať mohou rozvinout svůj talent a smysl pro krásu.

Vaše Mahenova činohra

Image