Oslavte Den dětí v divadle - 2013

Nenechte si ujít skvělou příležitost užít si zábavné odpoledne v prostorách Mahenova divadla!

Vedle Dne sv. Mikuláše a Dne divadla pro děti a mládež je Den dětí třetím mimořádným off- programem a vyvrcholením dětské sezóny s Mahenovou činohrou. Připravili jsme pro Vás a Vaše děti dvě varianty příjemného strávení tohoto sobotního odpoledne. Stačí si jen vybrat.

I. Představení Šípková Růženka a pohádková stezka

Děti můžou navštívit představení klasické výpravné pohádky Charlese Perraulta Šípková Růženka na Malé scéně ve 14:00 nebo v 16:00 hod., po kterém pro ně bude připravena speciální pohádková stezka budovou Mahenova divadla, která bude končit až v zákulisí. S pohádkovou postavou projdou děti zajímavé prostory divadla a na několika stanovištích vyplní úkol, za který obdrží kamínek. Čím více kamínků obdrží a budou úspěšnější, tím víc získají při odchodu v kouzelné směnárně, kde kamínky vymění za různé dárky. Na své cestě potkají pohádkové postavy veselé i strašidelné.

IMG_9682

Cena pro dospělé 150 Kč, pro děti 130 Kč.

Vhodné pro děti od 5ti let.

II. Pohádková stezka

Pouze kouzelnou pohádkovou stezku a je určen pro ty děti a rodiče, kteří pohádku Šípková Růženka již viděli.  Cesta začíná v 13:00, 13:15 a 13:30 a 14:00 hod. z foyer divadla.

Počet lidí ve skupině 20.

Cena pro dospělé 50 Kč, pro děti 30 Kč. Vstupenky zakoupíte v předprodeji NDB.

Vhodné pro děti od 5ti let.

ostrov_pokladu_na_web.jpg

Počet míst je omezený, proto neváhejte a připravte svým dětem kouzelné odpoledne s Vaší Mahenovou činohrou.

Těšíme se na Vás!

Partner akce:

94_minutes_logo.png

reklamní agentura 94 Minutes