Rozmarné léto a další tituly činohry NdB naposled

Poslední možnost zhlédnout výjimečná představení na prknech Národního divadla Brno. Poetická komedie, severská detektivka i pohled do historie. Stačí si jen vybrat. Více v článku...

Divadelní událost letošního jara, inscenace Rozmarné létov cirkusovém šapitó v lužáneckém parku, bude mít velkolepou derniéru 8. června. Nalaďte se na atmosféru začínajícího léta divadelní adaptací legendární novely Vladislava Vančury.

 

Výjimečné divadelní události se s prkny, která znamenají svět, budou loučit i na hlavní scéně Mahenova divadla. Mysteriózní severská detektivka Paní z mořez pera skandinávského klasika Henrika Ibsena je naposledy k vidění 5. června. Komedii Bůh masakruod nejhranější francouzské autorky současnosti Yasminy Rezi navštivte 12. června.

 

Neopakovatelnou možnost zhlédnout představení Černá labuťpodle stejnojmenného knižního bestselleru Nassima Taleba máte 4. června v divadle Reduta. Přijďte se pobavit i zamyslet nad náhodami, které nás v životě potkávají. 12. června zří naposledy světlo světa Podezřelá krajina s anděly, jedna z nejoceňovanějších inscenací divadla Reduta, v níž nahlédneme do života a díla brněnského básníka Zdeňka Rotrekla i do minulosti našeho města.