Slavnostní galavečer CENA DIVA 2012 - pozvánka

CENA DIVA  - opět po roce ovládne jeviště Mahenova divadla. 

Již tradiční slavnostní galavečer, na němž budou vyhlášeny výsledky divácké ankety o nejúspěšnější umělkyně, umělce a inscenace v roce 2012, pořádá Národní divadlo Brno ve spolupráci s KPČ a KPOB.

Diváci se setkají se svými nejoblíbenějšími umělci a dozvědí se, jak dopadlo jejich hlasování. Po mimořádném úspěchu loňského ročníku se můžete opět těšit na působivé umělecké zážitky s oceněnými umělci a hosty večera, na působivou scénografii a opulentní kostýmy a líčení – vše opět v inscenačním pojetí bravurního Tomáše Pilaře.

Těšit se můžete na:

  • krásnou podívanou a bohatý program
  • ukázky z představení
  • setkání s umělci a osobnostmi města Brna
  • módní přehlídku
  • malé společenské setkání u skleničky vína s drobným pohoštěním
  • tři hlasující v anketě dostanou úžasné dárky
  • držitel nejstarší abonentky může čekat více než zajímavou odměnu
  • ...a úplně nakonec? No nechejte se fakt příjemně překvapit :-)

 Galavecer_Diva.jpg

Večerem provází po mimořádném diváckém úspěchu z loňského ročníku vynikající MARCELA VANDROVÁ.

HLASOVÁNÍ JE MOŽNÉ od 1.1. do 18. 2. 2013. Anketní lístek k dispozici zde.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

vyhlásili jsme pátrání po držitel nejstarší abonentky na galavečeru Národního divadla Brno

Národní divadlo Brno letos hledá v rámci soutěže „CENA DIVA 2012“ vítěze ankety Držitel nejstarší abonentky (předplatného) do současného Národního divadla Brno.

Vyzýváme všechny naše milé diváky, kteří si uchovávají své abonentní kartičky anebo archivní permanentky svých rodičů, prarodičů či ostatních rodinných příslušníků do Mahenova divadla, Janáčkova divadla a Divadla Reduta, aby se s nimi dostavili do 18. února 2013 do budovy předprodeje Národního divadla Brno na Dvořákově ulici 11. Každý pracovní den v době od 8,00 – 12,00 hod a pak od 13,00 – do 15,00 hod. se přihlásí u paní Lenky Benešové, která si abonentku ofotí a požádá o kontaktní údaje.

Poté vybereme držitele nejstarší abonentky, se kterým se spojíme a pozveme jej jako významného hosta na slavnostní předávání cen diváků galavečer „CENA DIVA 2012“, který se koná 1. března 2013 od 19,00 hod. v Mahenově divadle. Pro vítěze máme připraveno překvapení v podobě kulturního a gurmánského zážitku!

POZOR - VÍTĚZE ČEKÁ VELMI ZAJÍMAVÁ ODMĚNA