Soutěž o nejlepší diváckou masku

Soutěž s rádiem Krokodýl o nejlepší diváckou masku probíhá od začátku května a potrvá až do 10.června.

baner_Slavnost.jpg

Informace o soutěži:
  • soutěže se může zúčastnit každý
  • fotografii  vaší masky či kostýmu společně s vaším jménem, věkem a kontaktními údaji zašlete na email: slavnostmasek@seznam_cz
  • vítěze čeká hodnotná cena – vstupenky na sezonu 2013/2014 pro dvě osoby dle vlastního výběru z repertoáru všech divadel Slavnosti masek (Městské divadlo Brno, Národní divadlo Brno – Janáčkovo divadlo, Mahenovo divadlo, Divadlo Reduta; Divadlo Radost, Husa na provázku, HaDivadlo, Divadlo u stolu, Divadlo Polárka, Divadlo na Orlí)
  •  hlasovat o nejlepší masku lze na stránkách Rádia Krokodýl, přičemž hodnotnou cenu obdrží také vítěz internetového hlasování
  • všechny masky jsou zvány do hlavního průvodu Slavnosti masek, sraz na Zelném trh v pátek 14. června v 18:45 hodin

V předprodeji vstupenek na Dvořákově 11 si můžete již nyní zakoupit speciální placky s motivem letošní Slavnosti masek. Malá placka stojí 10 Kč a Velká placka 20 Kč. Můžete si vybrat ze čtyř motivů a dvou velikostí!

MAHENOVA ČINOHRA HLEDÁ DOBROVOLNÍKY:

Aby byl náš průvod na Slavnosti masek kompletní, potřebovali bychom Vaši pomoc. Hledáme 3 dobrovolníky (muže), kteří v průvodu povezou 2 povozy s našimi maskami. Budou do půl těla vysvlečení (vrchní část těla odhalena). Pokud by se z vašich řad nebo z řad vašich známých našla nějaká dobrá duše, která by nám byla ochotna pomoci, kontaktujte nás prosím na zamoravcova@ndbrno_cz,  budeme velmi rádi.

Děkujeme

Další članky: