Staňte se spolutvůrci inscenace!

Staňte se spolutvůrci inscenace „ Zaslíbení – balada o lásce a smrti legendární krasobruslařské hvězdy Hany Maškové a prominentního textaře Karla Gotta - Jiřího Štaidla “. Sháníme veškeré předměty hlavně z 60., ale i ze 70. let (období normalizace v ČSSR) 20 stol.

:televize z 60. let., telefony, elektroniku, nábytek, časopisové obálky, kuchyňské předměty, vybavení interiéru, charakteristické části automobilů a jiných dopravních prostředků, obaly od gramodesek, dobové uniformy, hračky, oděvní součásti, větší upomínkové předměty a módní doplňky. Zkrátka všechno, co v této době vzniklo a být pro ni charakteristické. Věnováním těchto předmětů se stanete spolutvůrci této velkolepé podívané a světové premiéry nové české hry, z jejíž přípravy se již nyní některým představitelům tehdejšího showbyznysu ježí vlasy na hlavě.


 

Nainstalujte si aktuální verzi přehrávače Flash prosím.
Get Adobe Flash player

Za svůj dar každý spolutvůrce obdrží čestný diplom jako poukázku na 2 vstupenky na představení dle vlastního výběru do Mahenovy činohry až do konce ledna 2011 (mimo České mše vánoční, hostujících souborů a pohádek na Malé scéně).

Své dary můžete odevzdávat nepřetržitě na vrátnici Mahenova divadla, ulice Rooseveltova, ze strany zastávky tramvaje č.1 směr Řečkovice, do konce prosince 2010.

 

Ak. arch. Daniel Dvořák, scénograf ZASLÍBENÝCH, a Vaše Mahenova činohra Vám děkuje za spolupráci a těší se na mimořádný společný výsledek.

 

 V případě dotazů se obraťte mailem nebo telefonicky na produkčního Mahenovy činohry:

 

                          Jan Trnka

produkční a programový pracovník Mahenovy činohry

                  Národního divadla Brno

                      tel: 542 158 434

                     email: trnka@ndbrno_cz

                      www.ndbrno.cz