SVĚTOVÝ DEN DIVADLA PRO DĚTI A MLÁDEŽ – 20. března NEZAPOMENUTELNÝ DEN S MAHENOVOU ČINOHROU

V 10 hodin zahrajeme Molièrova Lakomce; představení bude specifické také tím, že ze zájemců, jenž se přihlásí na email trnka@ndbrno_cz do 15. března 2012 a správně zodpoví soutěžní otázku „Které tři molièrovské postavy hraje v současnosti Zdeněk Dvořák?“, bude vylosováno 15 diváků. Ti pak  na představení zasednou na čestná místa v zákulisí a z netradičních míst budou moci sledovat představení a divadelní profese jako jsou inspicient, nápověda apod. Využijte poprvé tuto jedinečnou  možnost vidět představení z druhé strany a poznat svět divadla a herců za zlatými portály v zákulisí.

Image

V 17 hodin se otevře budova Mahenova divadla a děti si budou moci na Malé scéně v dekoraci k pohádce Šípková Růženka vyzkoušet divadelní kostýmy, prohlédnout si kulisy a na památku se v pohádkových kostýmech vyfotografovat.

Image

V 18 hodin uvedeme oblíbenou Popelku bratří Grimmů pro nejmenší diváky s rodiči. Jako bonus ke dni divadla po skončení představení se budou moci děti podívat na jeviště mezi kulisy, navštívit domeček Popelky, vidět zblízka jeviště a pozdravit pohádkové postavy: Popelku, prince, kočičku, pana krále a další a vyfotografovat se s nimi.

Image

Věříme, že všichni fanoušci divadla a Mahenovy činohry s naším programem stráví příjemný a nezapomenutelný den plný divadelní imaginace a krásy.