Václav Neužil získal nominaci na Cenu Thálie 2011, brněnskému publiku se pravidelně představuje v představení PAST NA MYŠI!

Mahenova činohra gratuluje svému bývalému členovi Václavu Neužilovi k nominaci na Cenu Thálie 2011 a drží mu palce ve finálovém klání. Václav Neužil je nominovaný za roli Mugsyho v představení  Dealer's Choice  Dejvického divadla v Praze, kam odešel po angažmá v Mahenově činohře.

Komise Thálie o jeho výkonu řekla: Václav Neužil v postavě číšníka Mugsyho dominuje šestici znamenitých hereckých výkonu v inscenaci Dealer´s Choice. Je maximálně bezprostřední, vynalézavý, plný energie, vnitřního i vnějšího napětí, suverénně vytváří komické situace, ale rychle je střídá do závažných poloh. Fascinující je tempo, v němž udržuje rytmus postavy. Mimořádný výkon plný těch nejjemnějších nuancí ve všech směrech.

Brněnští diváci mohou stále vidět Václava Neužila i v Mahenově divadle v mimořádně oblíbeném představení Past na myši  ve dnech 23.2.2012 v 19h, 15.3.2012 v 19h a 15.4.2012 v 19h. 

Rozhodně si nenechte ujít špičkového herce v představení legendární Agathy Christie také oceňovaného režiséra Jana Mikuláška.


Image


Image

Image

Image