27. 02. 2012

Pro velký zájem znovu! HVĚZDNÁ KOMEDIE DIVADLA BEZ ZÁBRADLÍ - BLBEC K VEČEŘI!

Režie JIŘÍ MENZEL, v hlavních rolích VÁCLAV VYDRA, JANA BOUŠKOVÁ, RUDOLF HRUŠINSKÝ, VERONIKA FREIMANOVÁ, JOSEF CARDA a JANA ŠVANDOVÁ!  25. dubna v 19:00 hod. v Mahenově divadle!

 

23. 02. 2012

Činohra SND představila své Tři sestry - TRIALOG 2012

Podívejte se na fotoreportáž z představení Slovenského národného divadla v rámci festivalu Trialog 2012 a nenechte si ujít pokračování této jedinečné divadelní přehlídky nejvýznamějších činoherních scén České a Slovenské republiky v Mahenově divadle!

 

10. 02. 2012

Místo na lyže na prázdninovou Popelku! Akce: FOTOAPARÁTY s sebou!

O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH 9. 2. uvedla Mahenova činohra oblíbenou Popelku bratří Grimmů pro nejmenší diváky s rodiči. Jako bonus ke dni divadla po skončení představení se mohli děti podívat na jeviště mezi kulisy, navštívit domeček Popelky, vidět zblízka jeviště a pozdravit pohádkové postavy: Popelku, prince, kočičku, pana krále a další a vyfotografovat se s nimi.

 

3. 02. 2012

POMOZTE VAŠÍ ČINOHŘE PŘIPRAVIT NEJKRÁSNĚJŠÍ SLAVNOST MASEK!

Mahenova činohra Národního divadla Brno  se obrací na své věrné diváky, kteří mají zájem pomoci při přípravě SLAVNOSTI MASEK, jejíž 4. ročník se uskuteční letos 16. června 2012 na náměstí Svobody a v přilehlých ulicích již po čtvrté. Témata slavnosti jsou letos pod vedením režiséra Ondřeje Morávka dvě: „Zlatá šedesátá“ a „Janáček“.

 

2. 02. 2012

Václav Neužil získal nominaci na Cenu Thálie 2011, brněnskému publiku se pravidelně představuje v představení PAST NA MYŠI!

Mahenova činohra gratuluje svému bývalému členovi Václavu Neužilovi k nominaci na Cenu Thálie 2011 a drží mu palce ve finálovém klání. Václav Neužil je nominovaný za roli Mugsyho v představení  Dealer's Choice  Dejvického divadla v Praze, kam odešel po angažmá v Mahenově činohře.