13. 12. 2011

Vážení diváci Mahenovy činohry,

jako malou pozornost vám věnujeme DÁREK ke každé zakoupené vstupence v Předprodeji NDB na naše činoherní představení do 31. prosince 2011 - krásný vánoční pohled z limitované edice, který jsme pro vás připravili a na němž je zachycena členka souboru činohry Sandra Riedlová, čerstvá maminka se synem Maxmillianem. Věříme, že nám zachováte svou přízeň i v období konce roku, kdy se můžete těšit na vaše oblíbené inscenace.

 

13. 12. 2011

POPELKA - nejkrásnější představení pro děti o Vánocích!

Vážení diváci, pro mimořádný zájem o vánoční představení Popelky, jsme se rozhodli otevřít i jinak neprodávané lóže v I. a II. pořadí. Proto neváhejte a pouze za 130,- 100,- a 80,- Kč si co nejdříve zakupte vstupenky pro sebe a své děti. Věříme, že s naší divácky oblíbenou pohádkou strávíte krásný čas v našem divadle. Vaše Mahenova činohra

 

6. 12. 2011

MIKULÁŠ V MAHENOVĚ ČINOHŘE!

V pondělí 5. prosince po skončení pohádkového představení POPELKA přišel  svatý Mikuláš, andělé i čerti, aby pozdravili dětské diváky. Jako speciální dárek pro všechny přítomné děti připravila Mahenova činohra speciální bonus. Po skončení programu se mohli podívat na jeviště a zblízka si obhlédnout dekorace Popelky a rodiče si je mohli vyfotit s herci v kostýmech, s Popelkou, Princem, sestrami, kočičkou a dalšími účinkujícími. Nechyběly ani věcné dary. Podívejte se na fotoreportáž!

 

3. 12. 2011

ELIŠKA BALZEROVÁ EXKLUZIVNĚ PRO DIVÁKY MAHENOVY ČINOHRY

9. listopadu v rámci projektu Host Mahenovy činohry uvedlo Divadlo na Fidlovačce nádherný titul Shapira, hru Karola Sidona. V titulní roli se zaskvěla dáma českého divadla Eliška Balzerová. Po skončení poctila své fanoušky a diváky Mahenovy činohry bezprostředními reakcemi na autogramiádě a zodpověděla otázky zástupce šéfa MČ Pavla Juráše:

 

2. 12. 2011

ČERNÁ MADONA BRNĚNSKÁ - fotoreportáž z prohlídky kostela Nanebevzetí Panny Marie ("U Jezuitů").

Soubor Mahenovy činohry v rámci nastudování inscenace ČERNÁ MADONA BRNĚNSKÁ - legenda z doby švédského tažení na Moravu, absolvoval prohlídku jezuitského kostela Nanebevzetí Panny Marie v Brně s výkladem pátera Miroslava Herolda.

 

26. 11. 2011

OBLEČTE SI POPELKU! - poslední dny k odevzdání kostýmních návrhů!

Návrhy posílejte do 2. posince - Slavnostní vyhlášení soutěže proběhne po představení Popelky dne 3. prosince 2011!

 

26. 11. 2011

Rozsvícení vánočního stromečku před Mahenovým divadlem!

Mahenova činohra v sobotu 26. listopadu zahájila svůj vánoční program představením Česká mše vánoční, po jejím skončení již tradičním slavnostním rozsvícením vánočního stromečku NDB. Představení v Mahenově činohře může být nejkrásnější dárek. Podívejte se na fotoreportáž!

 

15. 11. 2011

OLDŘICH A BOŽENA - znovu na repertoáru!

Jedna z nejnádhernějších českých her od Františka Hrubína, nenechte si ji ujít! Nejbližší představení - 20. 11. v 19:00h, 21. 11. v 10:00h (za pouhých 100,-Kč!), 8. 1. a 18. 2. 2012 v 19:00h!