Aktuality

Slovácko v Brně!

Spolu s vinařstvím Zlomek a Vávra  zveme všechny milovníky kultury a vína na první ročník vyjímečné akce, kde se prolíná umění Slováckého regionu. V ečer, který započne ochutnávkou nejlepších vín od vinařů ze slovácké podoblasti a zakončíme veselou komedií Williama Shakespeara - Mnoho povyků pro nic v podání  Slovácké divadlo .  

 

Upozornění na titulky.

Milí návštěvníci, rádi bychom Vás upozornili, že u představení Strach jíst duši (29. května v divadle Reduta) a Věra (30. května v divadle Reduta) nebude z technických důvodů možné využít titulkovací zařízení.  Děkujeme za pochopení Národní divadlo Brno

 

DanceBrno100

 

Nepotřebný a 15 let používaný majetek, určený k odprodeji

 

Hry na míru v brněnské činohře

Rozhovor s Milanem Šotkem.

 

Rozhovor se Soňou Červenou v Mladé frontě

 

Nabídka nepotřebného a neupotřebitelného majetku NdB

 

Premiéra se blíží! U Kočičí bažiny již tento pátek.

 

Something's coming to Brno....

 

Nová sezona NdB začíná právě teď!

Vstupujeme do sezony 2017/2018 a s ní bychom vám rádi představili novou kampaň, kterou NdB vytvořilo ve spolupráci s fotografem Ivanem Pinkavou a grafikem Robertem V. Novákem. V hlavní roli tentokrát představujeme různorodé předměty. Obyčejné věci v kontrastu k velkým slovům a příslibům. Pod zdánlivě záhadnou směsí veškerého "haraburdí" se skrývá všech naši devět celovečerních premiér.  Dámy a pánové, naše sezona 2017/2018 

 

Už jste navštívili naše nové zákaznické centrum?

Že ne? Tak se zastavte! Dvořákova 11, Brno :-)  V pondělí 28. srpna jsme slavnostně otevřeli. Jsme tu pro Vás každý den od 8:30 až do 18:00. 

 

Záznam tiskové konference k nové sezoně NdB

 

Oznamení o odložení koncertu Hany a Petra Ulrychových

Milí návštěvníci, naneštěstí se koncert Hany a Petra Ulrychových z důvodu nemoci pana Ulrycha dne 27. srpna v Mahenově divadle neuskuteční. Velmi nás mrzí již druhé odložení koncertu, nicméně zdravotní stav pana Ulrycha nedovolí dvouhodinový koncert zvládnout.

 

Oleg Tabakov na návštěvě u Zdenka Plachého (Mahenova činohra)

Ruský herec, režisér a pedagog Oleg Tabakov navštívil Mahenovu činohru a jejího uměleckého šéfa a režiséra Zdenka Plachého. Při své návštěvě oba jednali o možné spolupráci.

 

Soupis vyřazených položek majetku NdB

Majetkové položky NdB v ceně nad 40 000 Kč / kus, které byly vyřazeny z důvodu rekonstrukce Janáčkova divadla.