Aktuality

KAMELOT NABÍDL HUDEBNÍ RETROSPEKTIVU

Kapela uzavřela turné výročním koncertem k 35. jubileu v Mahenově divadle.  Brněnský rodák a frontman legendární kapely Kamelot Roman Horký nabídl svým fanouškům kvalitní hudební ohlédnutí za celou svou hudební kariérou.

 

Tisková konference k Hledání ztraceného času

Zveme Vás na tiskovou konferenci k inscenaci činohry NdB Marcel Proust: Hledání ztraceného času, která bude mít premiéru 12. dubna 2019 v Mahenově divadle. Tisková konference se bude konat ve čtvrtek 4. dubna 2019 od 14:30 ve foyer Mahenova divadla. Hovořit budou režisér J. A. Pitínský, dramaturgyně Barbara Gregorová a herci Viktor Zavadil a Tereza Páclová. 

 

Anetino „Na radosti“

Koncert byl pro posluchače neskutečný zážitek.

 

Fenomén Mišík

Koncertní sezóna Národního divadla Brno nabídla neopakovatelný zážitek v osobě Vladimíra Mišíka & ETC s ryzí bluesovou předkapelou Jamie Marshall & The Amplified Acoustic Band. Hudba, která se rodila z prožitků z mládí, dozrála a Vláďa Mišík se všemi členy ETC předvedli vtahující a velmi sugestivní hudební pásmo.

 

Velvyslanectví Státu Izrael převzalo záštitu nad koncertem zpěvačky NOA v Janáčkově divadle!

Je nám ctí oznámit, že Velvyslanectví Státu Izrael v České republice převzalo záštitu nad koncertem izraelské zpěvačky Achinoam Nini (pod uměleckým jménem NOA), který proběhne v Janáčkově divadle v pondělí 6.2.2017. Velmi si toho vážíme!

 

Lektorské úvody

lu

 

Už to začalo!...Prodej koncertů v šapitó!

Od 1. prosince jsme spustili prodej koncertů, které pro vás odehrajeme v Lužáneckém parku, a to v šapitó!

 

Dejte hlas hvězdě

 

Zhudebněná poetika Vlasty Redla

Na jevišti Mahenova divadla znovu zazněl samorostlý všeuměl - skladatel, textař a zpěvák, spisovatel, studiový hráč, aranžér, hudební režisér a producent, Vlasta Redl s kapelou.

 

Sto zvířat

ELEPHANTOUR 2018

 

Koncepce ředitele NdB

Koncepce nového ředitele NDB Martina Glasera

 

Madam Soul v „Mahence“

 

Programové změny

 

Pražský výběr Brňanům!

Není možná vždy zvykem, aby Brňané tak vlídně přijímali Pražany, avšak v případě kultové kapely Pražský výběr na pódiu Mahenova divadla publikum nešetřilo chválou a pozitivními reakcemi! Zazněly všechny časem prověřené uhrančivé hity kapely, které i po uplynutí desítek let vůbec neztrácejí na aktuálnosti a naléhavosti hudebního vyjádření a sdělení. 

 

Tisková konference k inscenaci Vévodkyně a kuchařka

Rádi bychom Vás pozvali na tiskovou konferenci k inscenaci VÉVODKYNĚ A KUCHAŘKA, která se uskuteční ve čtvrtek 29. října v 15 hod v kavárně divadla Reduta.