Aktuality

Záznam tiskové konference k festivalu Divadelní svět Brno

 

Všechny soubory Národního divadla Brno nominovány na ceny Thálie za rok 2016!

S velkou radostí sdílíme naše drahé nominované na ceny Thálie za rok 2016. Do užších nominací se dostaly dámy ze všech našich souborů :-) 

 

Noční mikrofórum | Český rozhlas Dvojka

Poslechněte si záznam celého rozhovoru s ředitelem NdB Martinem Glaserem, který běžel 24.01. v pořadu Noční mikrofórum :)

 

test

 

Oficiální vyjádření k předčasně ukončenému představení Prodané nevěsty

Vážení diváci,  vedení Národního divadla Brno si Vám dovoluje poděkovat za Vaše vstřícné přijetí rozhodnutí předčasně ukončit představení opery Bedřicha Smetany Prodaná nevěsta dne 24. ledna 2017. Představení jsme ukončili v závěrečném jednání po pádu akrobata ve scéně komediantů. Prosíme, přijměte omluvu za toto mimořádné opatření.

 

Brněnské Vánoce s #ndbrno!

Naše vánoční stánky najdete od 2. do 4. prosince ve Velkém Špalíčku, od 9. do 10. prosince na náměstí Svobody a od 16. do 18. prosince naposled ve Velkém Špalíčku  :) Budeme zde prodávat vstupenky, vánoční předplatné, perníčky z baletu Louskáček a mnohé další!

 

Pozor, změna otevírací doby Zákaznického centra.

Vánoční prodejní doba Od 28. listopadu do 22. prosince je otevírací doba prodloužena do 19,00.

 

Otevření Zákaznického centra NdB

Od 27. 4. 2020 pro vás opět otevíráme Zákaznické centrum Národního divadla Brno a prodlužujeme prodej předplatného do 31. 10. 2020.

 

Jak vracet vstupenky

 

Cuvée Národní divadlo Brno je na světě!

V úzké spolupráci s renomovaným vinařstvím Zlomek&Vávra vznikl jedinečný nápoj, který je přesně dle chuti celého teamu vedení Národního divadla Brno.

 

Národní divadlo Brno nominováno na Ceny Divadelních novin!

S radostí bychom se s Vámi chtěli podělit o naše tři nominace na Ceny Divadelních novin! O nominacích rozhodla porota složená z 21 divadelních kritiků, publicistů a osobností spjatých s Divadelními novinami.  

 

Prodloužená platnost dárkových poukazů

 

Málo se známe...

Neutuchající energie zpěvačky Ewy Farne doslova prozářila Mahenovo divadlo! V rámci nové tour "Málo se známe" vyvstává posluchačům prostor poznat zpěvačku o něco blíže a tak trochu jinak.

 

Nová sezona koncertů v Národním divadle Brno

Národní divadlo Brno (NdB) zahajuje v pořadí již 4. sezonu neklasických koncertů, který zatím nerealizuje v ČR žádná jiná obdobná klasická divadelní scéna. Letošní září (25.9., 19.00 hod., Mahenovo divadlo) bude patřit kapele THE TAP TAP, která jen podpoří jedinečnost celého projektu svou nenapodobitelnou sestavou hudebníků s tělesným handicapem a historií vzniku.   

 

Přečtěte si poselství k dnešnímu Světovému dni divadla.