Činohra Opera Balet Hosté
03.
Čtvrtek
Giuseppe Verdi
Mahenovo divadlo
19:00 - 21:40
04.
Pátek
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Posledních 13
Petr Iljič Čajkovskij
19:00 - 21:15
05.
Sobota
Jiří Mahen,  Martin Františák
19:00 - 21:20
Ferdinand von Schirach
19:00 - 21:20
Petr Iljič Čajkovskij
17:00 - 19:15
06.
Neděle
Jiří Teml
15:00 - 16:00
Petr Iljič Čajkovskij
19:00 - 21:15
 
19:00 - 21:00
Poslední 1
07.
Pondělí
Marina Carr
EN SUB
19:00 - 21:45
Karel Veselý,  Vladimir 518
19:00 - 20:25
08.
Úterý
Braňo Holiček
L
19:00 - 20:15
Giuseppe Verdi
Mahenovo divadlo
19:00 - 21:40
09.
Středa
Simona Petrů
19:00 - 20:30
Gaetano Donizetti
L Mahenovo divadlo
19:00 - 22:00
10.
Čtvrtek
Neil Simon
19:00 - 21:40
Posledních 23
11.
Pátek
Giuseppe Verdi
19:00 - 21:55
12.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
14:00 - 14:45
Posledních 23
David Seidler
EN SUB
19:00 - 21:15
Bedřich Smetana
17:00 - 19:50
 
Adriana Lecouvreur
18:45
13.
Neděle
Alena Kastnerová
zájezd - Zlín
00:00
Rainer Werner Fassbinder
19:00 - 20:30
Petr Iljič Čajkovskij
17:00 - 19:35
Posledních 22
14.
Pondělí
Braňo Holiček
L
19:00 - 20:15
Petr Iljič Čajkovskij
L
19:00 - 21:35
15.
Úterý
Jaroslav Havlíček
EN SUB
19:00 - 21:30
 
Divadelní spolek Frída
19:00 - 22:00
16.
Středa
Friedrich Schiller
19:00 - 21:35
Karel Veselý,  Vladimir 518
19:00 - 20:25
17.
Čtvrtek
Sébastien Thiéry
19:00 - 21:00
Leoš Janáček
Zakoupeno
19:00 - 21:30
Vyprodáno
18.
Pátek
 
DERNIÉRA
19:00 - 22:00
Petr Iljič Čajkovskij
L
19:00 - 21:35
19.
Sobota
Květa Legátová,  Dodo Gombár
19:00 - 22:00
 
TIC, Radnická 10
11:00 - 12:30
Giuseppe Verdi
19:00 - 21:55
20.
Neděle
Alena Kastnerová
10:00 - 11:00
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Posledních 28
Eberhard Streul
zájezd - Uherské Hradiště
00:00
21.
Pondělí
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
Zadáno
10:00 - 12:45
Posledních 21
Ira Levin
18:00 - 19:40
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
22.
Úterý
Jacques Prévert
EN SUB
19:00 - 21:45
 
19:00 - 20:30
23.
Středa
 
18:00 - 20:10
 
20:30 - 22:00
24.
Čtvrtek
 
Téma: Don Carlos - TIC Radnická 10
17:00
 
L
19:00 - 21:10
25.
Pátek
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
19:00 - 20:45
Vyprodáno
26.
Sobota
Erbes,  Klimešová,  Košťák,  Skala
I. PREMIÉRA
19:00
Vyprodáno
 
19:00 - 20:30
27.
Neděle
Erbes,  Klimešová,  Košťák,  Skala
II. PREMIÉRA
19:00
Jiří Křižan
19:00 - 21:30
Leoš Janáček
L
17:00 - 19:30
28.
Pondělí
Jiří Mahen,  Martin Františák
19:00 - 21:20
Leoš Janáček
Zakoupeno
19:00 - 21:30
Vyprodáno
29.
Úterý
Jiří Mahen,  Martin Františák
10:00
Erbes,  Klimešová,  Košťák,  Skala
L
18:00
 
Maďarský národní balet Budapešť
19:00
30.
Středa
William Shakespeare
10:00 - 12:00
William Shakespeare
19:00 - 21:00
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
19:00 - 20:45
Vyprodáno
31.
Čtvrtek
William Shakespeare
Zadáno
10:00 - 12:00
Vyprodáno
Jakub Šafránek
10:00 - 11:15
Vyprodáno
 
Zadáno
18:00