Činohra Opera Balet Hosté
01.
Čtvrtek
Petr Iljič Čajkovskij
10:00 - 12:35
02.
Pátek
Braňo Holiček
I. PREMIÉRA
19:00 - 20:15
Petr Iljič Čajkovskij
19:00 - 22:15
03.
Sobota
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Friedrich Schiller
19:00 - 21:35
04.
Neděle
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Alena Kastnerová
14:00 - 15:00
Tomáš Hanzlík,  Vít Zouhar
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
18:00 - 19:15
05.
Pondělí
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
10:00 - 12:45
Jakub Šafránek
10:00 - 11:15
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Simona Petrů
19:00 - 20:30
06.
Úterý
Braňo Holiček
L
18:00 - 19:15
Giuseppe Verdi
Mahenovo divadlo
19:00 - 21:50
07.
Středa
Milan Uhde
19:00 - 21:10
Giuseppe Verdi
Mahenovo divadlo
19:00 - 21:50
08.
Čtvrtek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 21:00
 
TIC Radnická 10 - Příhody lišky Bystroušky
18:00
 
19:00 - 21:20
09.
Pátek
Ferdinand von Schirach
10:00 - 12:00
Rainer Werner Fassbinder
19:00 - 21:00
 
L
19:00 - 21:20
10.
Sobota
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
 
17:00 - 19:20
11.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Jacques Prévert
EN SUB
19:00 - 21:45
Leoš Janáček
mimořádná příležitost pro diváky – první představení ve zkušebním provozu 
19:00 - 21:15
12.
Pondělí
Sébastien Thiéry
L
17:00 - 19:00
13.
Úterý
William Shakespeare
L
19:00 - 21:00
14.
Středa
 
19:00 - 21:20
15.
Čtvrtek
 
18:00 - 20:20
16.
Pátek
Sébastien Thiéry
19:00 - 21:00
 
Divadelní spolek Frída
19:00
17.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Leoš Janáček
1. slavnostní představení k otevření Janáčkova divadla
19:00
 
L
18:00 - 20:20
18.
Neděle
Ludvík Aškenazy,  Jan Borna
17:00 - 18:35
Leoš Janáček
2. slavnostní představení – Live stream v rámci Opera Vision, L
15:00
 
Památník Leoše Janáčka
11:00
 
Divadlo na Orlí
19:00 - 20:40
19.
Pondělí
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
Zadáno
20:00 - 21:45
Leoš Janáček
L
19:00 - 21:15
20.
Úterý
Neil Simon
Zadáno
19:00 - 21:40
 
Aula VUT v Brně
19:00
21.
Středa
 
Bílovice nad Svitavou - Příhody lišky Bystroušky
11:00
 
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:00
22.
Čtvrtek
 
vila Tugendhat
00:00
 
L
19:00
23.
Pátek
 
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:00
24.
Sobota
Braňo Holiček
L
19:00 - 20:15
 
Památník Leoše Janáčka
11:00
 
Vila Löw-Beer
15:00
25.
Neděle
Ludvík Aškenazy,  Jan Borna
14:00 - 15:35
Ludvík Aškenazy,  Jan Borna
17:00 - 18:35
 
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
11:00
 
Vila Tugendhat
15:00
 
LiStOVáNí.cz: Doppler (Erlend Loe)
20:30 - 22:00
26.
Pondělí
27.
Úterý
Karel Veselý,  Vladimir 518
20:00 - 21:25
Bedřich Smetana
L
Výstaviště - pavilon P
19:00 - 22:30
 
L
19:00 - 21:20
28.
Středa
 
Divadlo na Orlí
19:00 - 20:40
 
L
19:00
29.
Čtvrtek
 
19:00 - 20:30
 
Výstaviště - pavilon P
19:00
30.
Pátek