Činohra Opera Balet Hosté
01.
Sobota
Karel Schulz,  Lenka Lagronová
19:00
 
15:00
 
L
19:00
02.
Neděle
Ludvík Aškenazy,  Jan Borna
14:00 - 15:35
Ludvík Aškenazy,  Jan Borna
Rozsvěcení Vánočního stromu NdB
17:00 - 18:35
 
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
11:00
 
Vila Tugendhat
15:00
Vyprodáno
 
L
Výstaviště - pavilon P
19:00
03.
Pondělí
Marina Carr
EN SUB
19:00 - 21:45
 
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:00
04.
Úterý
Jiří Teml
10:00 - 11:00
 
Reduta, Mozartův sál - Její pastorkyňa
17:00
 
Kulturní centrum Stadion
19:00
05.
Středa
Friedrich Schiller
Zadáno
19:00 - 21:35
Jiří Teml
10:00 - 11:00
Posledních 9
 
L
19:00
06.
Čtvrtek
Ferdinand von Schirach
19:00
07.
Pátek
Ferdinand von Schirach
10:00 - 12:00
Poslední 2
Jacques Prévert
EN SUB
19:00 - 21:30
08.
Sobota
Ludvík Aškenazy,  Jan Borna
14:00 - 15:35
Ludvík Aškenazy,  Jan Borna
17:00 - 18:35
Petr Iljič Čajkovskij
18:00 - 20:15
09.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Ira Levin
19:00
Petr Iljič Čajkovskij
14:00 - 16:15
Petr Iljič Čajkovskij
L
18:00 - 20:15
 
19:00 - 20:40
10.
Pondělí
Braňo Holiček
19:00
Petr Iljič Čajkovskij
11:00 - 13:15
Vyprodáno
11.
Úterý
Simona Petrů
19:00
12.
Středa
Neil Simon
19:00 - 21:40
Karel Veselý,  Vladimir 518
19:00
13.
Čtvrtek
David Seidler
19:00 - 21:15
Milan Uhde
19:00
Oskar Nedbal
Janáčkovo divadlo
19:00 - 21:35
14.
Pátek
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00
Jiří Mahen,  Martin Františák
PREMIÉRA
19:00
Petr Iljič Čajkovskij
18:00 - 20:15
 
Divadelní spolek Frída
19:00 - 21:00
15.
Sobota
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
William Shakespeare
19:00
Jiří Teml
14:00 - 15:00
Petr Iljič Čajkovskij
14:00 - 16:15
Petr Iljič Čajkovskij
18:00 - 20:15
 
La traviata
18:45
16.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Jiří Teml
15:00 - 16:00
Petr Iljič Čajkovskij
15:00 - 17:15
 
19:00 - 21:00
17.
Pondělí
Jiří Mahen,  Martin Františák
19:00
Jiří Teml
11:00 - 12:00
18.
Úterý
Jiří Mahen,  Martin Františák
L
18:00
 
19:00
19.
Středa
Jakub Šafránek
10:00 - 11:15
Vyprodáno
Bohuslav Martinů
17:00 - 19:45
 
19:00 - 21:00
20.
Čtvrtek
Jakub Šafránek
10:00 - 11:15
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Braňo Holiček
19:00
 
Janáčkovo divadlo - Hry o Marii
11:00
Bohuslav Martinů
19:00 - 21:45
21.
Pátek
Rainer Werner Fassbinder
19:00
Leoš Janáček
19:00 - 21:10
 
Hlavním hostem je první dáma naší operetní scény, držitelka dvou cen Thálie – Pavla BŘÍNKOVÁ.
19:00
22.
Sobota
Jaroslav Havlíček
EN SUB
19:00 - 21:30
Petr Iljič Čajkovskij
14:00 - 16:15
Petr Iljič Čajkovskij
L
18:00 - 20:15
27.
Čtvrtek
Antonín Dvořák
17:00 - 20:00
28.
Pátek
 
Nebyli jste s námi v létě na Špilberku? V divadle pršet nebude!
19:00 - 20:45
29.
Sobota
Robert Luise Stevenson
17:00 - 18:50
Bedřich Smetana
15:00 - 17:50
30.
Neděle
Jakub Šafránek
14:00
Petr Iljič Čajkovskij
14:00 - 16:15
Petr Iljič Čajkovskij
L
18:00 - 20:15
31.
Pondělí
Jacques Prévert
Silvestrovské představení
17:00 - 19:30
Bedřich Smetana
silvestrovské představení s přípitkem a ohňostrojem
17:00 - 19:50