Činohra Opera Balet Hosté
10.
Pondělí
Braňo Holiček
19:00 - 20:15
Petr Iljič Čajkovskij
11:00 - 13:15
Vyprodáno
11.
Úterý
Simona Petrů
19:00 - 20:30
12.
Středa
Neil Simon
19:00 - 21:40
Karel Veselý,  Vladimir 518
19:00 - 20:25
13.
Čtvrtek
Milan Uhde
19:00 - 21:10
Sébastien Thiéry
19:00 - 21:00
Oskar Nedbal
19:00 - 21:35
14.
Pátek
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
Jiří Mahen,  Martin Františák
PREMIÉRA
19:00 - 21:15
Petr Iljič Čajkovskij
18:00 - 20:15
Posledních 45
 
Divadelní spolek Frída
19:00 - 21:00
Posledních 10
15.
Sobota
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
William Shakespeare
19:00 - 21:00
Jiří Teml
14:00 - 15:00
Posledních 6
Petr Iljič Čajkovskij
14:00 - 16:15
Petr Iljič Čajkovskij
18:00 - 20:15
 
La traviata
18:45
16.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
Jiří Teml
15:00 - 16:00
Posledních 8
Petr Iljič Čajkovskij
15:00 - 17:15
 
19:00 - 21:00
Poslední 4
17.
Pondělí
Jiří Mahen,  Martin Františák
19:00 - 21:15
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
Zadáno
20:00
Jiří Teml
11:00 - 12:00
Vyprodáno
18.
Úterý
Jiří Mahen,  Martin Františák
L
18:00 - 20:15
 
19:00 - 20:30
19.
Středa
Jakub Šafránek
10:00 - 11:15
Vyprodáno
Bohuslav Martinů
17:00 - 19:45
 
19:00 - 21:00
20.
Čtvrtek
Jakub Šafránek
10:00 - 11:15
Poslední 2
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Vyprodáno
Braňo Holiček
19:00 - 20:15
 
Janáčkovo divadlo - Hry o Marii
11:00
Bohuslav Martinů
19:00 - 21:45
21.
Pátek
Rainer Werner Fassbinder
19:00 - 21:30
Leoš Janáček
19:00 - 21:30
 
Hlavním hostem je první dáma naší operetní scény, držitelka dvou cen Thálie – Pavla BŘÍNKOVÁ.
19:00
22.
Sobota
Jaroslav Havlíček
EN SUB
19:00 - 21:30
Petr Iljič Čajkovskij
14:00 - 16:15
Petr Iljič Čajkovskij
L
18:00 - 20:15
27.
Čtvrtek
Antonín Dvořák
17:00 - 20:00
28.
Pátek
Alena Kastnerová
14:00 - 15:00
 
Nebyli jste s námi v létě na Špilberku? V divadle pršet nebude!
19:00 - 20:45
29.
Sobota
Robert Luise Stevenson
17:00 - 18:50
Bedřich Smetana
15:00 - 17:50
30.
Neděle
Jakub Šafránek
14:00 - 15:15
Posledních 5
 
19:00 - 21:00
Petr Iljič Čajkovskij
14:00 - 16:15
Petr Iljič Čajkovskij
L
18:00 - 20:15
31.
Pondělí
Jacques Prévert
Silvestrovské představení
17:00 - 19:45
Bedřich Smetana
silvestrovské představení s přípitkem a ohňostrojem
17:00 - 19:50