Činohra Opera Balet Hosté
01.
Čtvrtek
 
zájezd - České Budějovice
00:00
02.
Pátek
Zdeněk Rotrekl,  Petr Maška,  Martin Františák
19:00 - 21:00
 
19:00 - 21:00
03.
Sobota
 
Pražský komorní balet
19:00 - 21:00
04.
Neděle
Jakub Šafránek
14:00 - 15:15
Marina Carr
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 21:45
05.
Pondělí
Karel Veselý,  Vladimir 518
19:00 - 20:25
06.
Úterý
Gioachino Rossini
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 21:50
07.
Středa
Henrik Ibsen
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 21:20
 
TIC Radnická: Piková dáma
18:00
08.
Čtvrtek
Homér
19:00 - 20:20
Ferdinand von Schirach
19:00 - 21:30
09.
Pátek
Fjodor Michajlovič Dostojevskij,  Roman Sikora,  Martin Čičvák
DERNIÉRA
19:00 - 21:40
Gioachino Rossini
19:00 - 21:50
10.
Sobota
Gioachino Rossini
19:00 - 21:50
 
Nápoj lásky
17:45
11.
Neděle
Ira Levin
19:00 - 20:40
 
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 21:25
12.
Pondělí
Květa Legátová,  Dodo Gombár
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 22:10
13.
Úterý
 
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
18:00 - 21:15
14.
Středa
Nassim Nicholas Taleb,  Braňo Holiček,  Ilona Smejkalová
18:00 - 19:30
Neil Simon
19:00 - 21:40
15.
Čtvrtek
 
1: Věra Čáslavská
19:00
16.
Pátek
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
Karel Veselý,  Vladimir 518
19:00 - 20:25
Neil Simon
19:00 - 21:40
17.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Rainer Werner Fassbinder
19:00 - 21:00
Petr Iljič Čajkovskij
PREMIÉRA
19:00
Vyprodáno
18.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
Jakub Šafránek
14:00 - 15:15
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
Posledních 13
19.
Pondělí
Karel Schulz,  Lenka Lagronová
19:00 - 21:00
 
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 21:25
20.
Úterý
Bulis,  Dlabola Bulisová,  Klestilová,  Goldflam
19:00 - 21:00
21.
Středa
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
19:00 - 20:45
Vyprodáno
22.
Čtvrtek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 21:30
Petr Iljič Čajkovskij
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00
Posledních 26
23.
Pátek
Vladislav Vančura
PREMIÉRA
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
Posledních 8
 
19:00 - 21:25
 
Divadelní spolek Frída
19:00 - 21:00
Poslední 3
24.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Vyprodáno
Giacomo Puccini
Výstaviště - pavilon P
17:00 - 19:30
 
La Bohème
18:15 - 19:45
25.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
Alena Kastnerová
14:00 - 15:00
Giacomo Puccini
Výstaviště - pavilon P
17:00 - 19:30
 
JenomPísničkyTour 2018
15:00
Vyprodáno
 
JenomPísničkyTour 2018
19:30
Vyprodáno
26.
Pondělí
Jaroslav Havlíček
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 21:30
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
20:00 - 20:45
Vyprodáno
27.
Úterý
William Shakespeare
17:00 - 18:35
 
19:00 - 20:30
Giacomo Puccini
Výstaviště - pavilon P
19:00 - 21:40
28.
Středa
Giacomo Puccini
Výstaviště - pavilon P
19:00 - 21:40
 
A taková to byla láska (Anna Gavalda)
20:30 - 22:00