Činohra Opera Balet Hosté
02.
Sobota
Milan Uhde
zájezd - Tábor
00:00
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Sébastien Thiéry
19:00 - 21:00
Giuseppe Verdi
PREMIÉRA
19:00 - 22:35
03.
Neděle
Ira Levin
19:00 - 20:30
Giuseppe Verdi
19:00 - 22:35
 
Divadlo J. K. Tyla, Plzeň
19:00 - 21:20
05.
Úterý
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Eberhard Streul
10:00 - 10:45
06.
Středa
Jiří Mahen,  Martin Františák
19:00 - 21:20
Eberhard Streul
10:00 - 10:45
 
Divadelní spolek Frída
19:00 - 22:00
07.
Čtvrtek
David Seidler
EN SUB
19:00 - 21:15
Karel Veselý,  Vladimir 518
19:00 - 20:30
08.
Pátek
Neil Simon
19:00 - 21:40
Béla Bartók,  Arnold Schönberg
17:00 - 19:10
 
Legenda Z+H (Miroslav Zikmund a Jiří Hanzelka) PAN MIROSLAV ZIKMUND SLAVÍ 100 LET!!! Představení pro dospělé, které ale potěší i školáky
20:00 - 21:15
09.
Sobota
Karel Schulz,  Lenka Lagronová
19:00 - 21:15
 
Galakoncert vítězů mezinárodní baletní soutěže pro mladé talenty European Ballet Grand Prix konané ve Vídni.
17:00
 
keltská hudba
19:00 - 21:00
10.
Neděle
Robert Luise Stevenson
17:00 - 18:50
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
19:00 - 20:45
Béla Bartók,  Arnold Schönberg
19:00 - 21:10
11.
Pondělí
 
David Prachař v krutém příběhu o lásce a zradě
19:00 - 21:00
12.
Úterý
Ferdinand von Schirach
19:00 - 21:20
13.
Středa
Braňo Holiček
19:00 - 20:20
 
DERNIÉRA
19:00 - 21:15
14.
Čtvrtek
Louis Nowra
veřejná generálka
11:00 - 13:20
Jacques Prévert
EN SUB
19:00 - 21:45
 
Valentýnský speciál
19:00 - 20:30
Giuseppe Verdi
L
19:00 - 22:45
15.
Pátek
Louis Nowra
PREMIÉRA
19:00 - 21:20
16.
Sobota
Louis Nowra
L
19:00 - 21:20
17.
Neděle
Ludvík Aškenazy,  Jan Borna
DERNIÉRA
17:00 - 18:35
Milan Uhde
19:00 - 21:10
18.
Pondělí
Louis Nowra
L
19:00 - 21:20
Erbes,  Klimešová,  Košťák,  Skala
19:00 - 21:00
19.
Úterý
Louis Nowra
L
18:00 - 20:20
 
OBNOVENÁ PREMIÉRA, L - V roli Odetty/Odilie se představí Martina Arduino, první sólistka milánské La Scaly, a v roli prince Siegfrieda Maxim Čaščegorov, bývalý první sólista Bavorského státního baletu a hostující umělec Baletu NdB.
19:00 - 21:30
 
Představení zrušeno. Omlouváme se. Info 542 158 120.
20:30 - 22:00
20.
Středa
Rainer Werner Fassbinder
19:00 - 20:30
 
V roli prince Siegfrieda Maxim Čaščegorov, bývalý první sólista Bavorského státního baletu a hostující umělec Baletu NdB.
19:00 - 21:30
21.
Čtvrtek
Simona Petrů
19:00 - 20:30
Petr Iljič Čajkovskij
19:00 - 22:10
22.
Pátek
Simona Petrů
10:00 - 11:30
Louis Nowra
EN SUB, L
19:00 - 21:20
 
L - V roli Odetty/Odilie se představí Martina Arduino, první sólistka milánské La Scaly, a v roli prince Siegfrieda Maxim Čaščegorov, bývalý první sólista Bavorského státního baletu a hostující umělec Baletu NdB.
19:00 - 21:30
23.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Jakub Šafránek
14:00 - 15:15
Friedrich Schiller
19:00 - 21:35
Giuseppe Verdi
17:00 - 20:45
24.
Neděle
Jaroslav Havlíček
EN SUB
17:00 - 19:30
Giuseppe Verdi
17:00 - 20:45
25.
Pondělí
Robert Luise Stevenson
10:00 - 11:50
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
26.
Úterý
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
Zrušeno - Info: 542 158 120 Velmi se omlouváme.
19:00 - 20:45
Petr Iljič Čajkovskij
19:00 - 22:10
27.
Středa
Květa Legátová,  Dodo Gombár
19:00 - 22:00
28.
Čtvrtek
Jiří Křižan
19:00 - 21:30
Bedřich Smetana
19:00 - 21:50