Činohra Opera Balet Hosté
01.
Čtvrtek
Simona Petrů
veřejná generálka
10:00 - 11:30
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
02.
Pátek
Simona Petrů
1. PREMIÉRA
19:00 - 20:30
Vyprodáno
Georges Bizet
Mahenovo divadlo
19:00 - 22:30
03.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Simona Petrů
2. PREMIÉRA
19:00 - 20:30
Georges Bizet
Mahenovo divadlo - Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 22:30
04.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
Alena Kastnerová
14:00 - 15:00
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
05.
Pondělí
Simona Petrů
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 20:30
06.
Úterý
Simona Petrů
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
18:00 - 19:30
Vyprodáno
 
2: Simona Petrů: Věra. Debata s tvůrci a procházka scénografií.
19:00
07.
Středa
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
10:00 - 13:00
Simona Petrů
10:00 - 11:30
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
08.
Čtvrtek
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
09.
Pátek
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
 
19:00 - 22:15
 
1. PREMIÉRA - Hidden Order / Falling Angels / Sarabande / Gnawa
19:00 - 21:00
10.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
 
2. PREMIÉRA - Hidden Order / Falling Angels / Sarabande / Gnawa
19:00 - 21:00
 
Semiramis
18:45
11.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
Rainer Werner Fassbinder
19:00 - 21:00
 
Hidden Order / Falling Angels / Sarabande / Gnawa. Lektorský úvod před představením.
19:00 - 21:00
12.
Pondělí
Homér
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 20:20
Ferdinand von Schirach
19:00 - 21:30
 
CIRKUS BUDE V BRNĚ
Cirkusové šapitó
19:00
13.
Úterý
Marina Carr
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 21:45
 
19:00 - 21:00
 
CIRKUS BUDE V BRNĚ
Cirkusové šapitó
19:00
14.
Středa
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Vyprodáno
 
Příhody lišky Bystroušky - Reduta
11:00
15.
Čtvrtek
 
Hidden Order / Falling Angels / Sarabande / Gnawa
19:00 - 21:00
 
Cirkusové šapitó
19:00
16.
Pátek
David Seidler
19:00 - 21:15
Karel Veselý,  Vladimir 518
19:00 - 20:25
17.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Simona Petrů
19:00 - 20:30
 
Kocour v botách
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
14:00
Giuseppe Verdi
Mahenovo divadlo
19:00 - 21:50
18.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Poslední 4
Jiří Křižan
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
17:00 - 19:30
Ira Levin
19:00
 
CIRKUS BUDE V BRNĚ
Cirkusové šapitó
19:00
19.
Pondělí
 
CIRKUS BUDE V BRNĚ
Cirkusové šapitó
19:00
20.
Úterý
 
19:00 - 21:00
21.
Středa
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
Petr Iljič Čajkovskij
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00
22.
Čtvrtek
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
10:00 - 13:00
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
19:00 - 20:45
Vyprodáno
 
Hidden Order / Falling Angels / Sarabande / Gnawa. Lektorský úvod před představením.
19:00 - 21:00
23.
Pátek
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
Jiří Teml
PREMIÉRA
19:00
 
Hidden Order / Falling Angels / Sarabande / Gnawa
17:00 - 19:00
24.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Robert Luise Stevenson
15:00 - 16:50
Jiří Teml
15:00
25.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Posledních 6
Giuseppe Verdi
Mahenovo divadlo
17:00 - 19:50
26.
Pondělí
Karel Schulz,  Lenka Lagronová
10:00 - 12:00
Květa Legátová,  Dodo Gombár
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 22:00
27.
Úterý
William Shakespeare
19:00 - 21:00
 
3: Audience českých her - scénické čtení
19:00
Jiří Teml
11:00
28.
Středa
 
19:00 - 21:00
29.
Čtvrtek
 
19:00 - 20:30
 
19:00 - 21:30
30.
Pátek
Jakub Šafránek
15:00 - 16:15
31.
Sobota
Robert Luise Stevenson
15:00 - 16:50
 
Così fan tutte
18:45
 
CIRKUS BUDE V BRNĚ
Cirkusové šapitó
19:00