Činohra Opera Balet Hosté
01.
Pátek
Marina Carr
EN SUB Derniéra
19:00 - 21:45
Ferdinand von Schirach
19:00 - 21:20
Oskar Nedbal
19:00 - 21:35
02.
Sobota
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
Jiří Mahen,  Martin Františák
19:00 - 21:20
Giuseppe Verdi
19:00 - 22:45
 
Dcera pluku
18:45
03.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
Braňo Holiček
19:00 - 20:20
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
04.
Pondělí
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
Zadáno
10:00 - 12:45
Vyprodáno
Erbes,  Klimešová,  Košťák,  Skala
19:00 - 21:00
Sébastien Thiéry
19:00 - 21:00
05.
Úterý
William Shakespeare
L
18:00 - 20:00
06.
Středa
Jacques Prévert
19:00 - 21:45
Jiří Teml
10:00 - 11:00
 
Divadelní spolek Frída
19:00 - 22:00
07.
Čtvrtek
David Seidler
EN SUB
19:00 - 21:15
Simona Petrů
19:00 - 20:30
 
Veronika Hajnová Fialová - TIC Radnická 10
19:00
08.
Pátek
Louis Nowra
L
17:00 - 19:20
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
19:00 - 20:45
Vyprodáno
Sergej Prokofjev
PREMIÉRA
19:00 - 21:20
09.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Alena Kastnerová
14:00 - 14:50
Louis Nowra
L EN SUB
17:00 - 19:20
Sergej Prokofjev
19:00 - 21:20
10.
Neděle
Jakub Šafránek
10:00 - 11:15
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Jiří Křižan
19:00 - 21:30
Sergej Prokofjev
17:00 - 19:20
11.
Pondělí
Neil Simon
19:00 - 21:40
12.
Úterý
Karel Veselý,  Vladimir 518
19:00 - 20:30
Gaetano Donizetti
Mahenovo divadlo
19:00 - 21:20
13.
Středa
Louis Nowra
19:00 - 21:20
 
20:30 - 22:00
14.
Čtvrtek
Jacques Prévert
EN SUB
19:00 - 21:45
Braňo Holiček
19:00 - 20:20
Giacomo Puccini
Janáčkovo divadlo
19:00 - 21:50
15.
Pátek
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
Zadáno
10:00
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Posledních 21
Simona Petrů
19:00 - 20:30
Sergej Prokofjev
L
19:00 - 21:20
16.
Sobota
Robert Luise Stevenson
14:00 - 15:50
Erbes,  Klimešová,  Košťák,  Skala
L
19:00 - 21:00
Sergej Prokofjev
19:00 - 21:20
17.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
Giacomo Puccini
Janáčkovo divadlo
17:00 - 19:50
Tomáš Hanzlík,  Vít Zouhar
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:00 - 20:00
 
baletní gangsterka protkaná černým humorem
19:00 - 20:15
18.
Pondělí
Jaroslav Havlíček
EN SUB
19:00 - 21:30
19.
Úterý
Tomáš Hanzlík,  Vít Zouhar
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:00 - 20:00
 
Představení ozdobí svým uměleckým výkonem první sólista Royal Ballet v Londýně Vadim Muntagirov
19:00 - 21:30
20.
Středa
 
19:00 - 20:30
 
L
19:00 - 21:30
21.
Čtvrtek
Gaetano Donizetti
Mahenovo divadlo
19:00 - 21:20
22.
Pátek
Rudolf Těsnohlídek,  Zoja Mikotová,  Iva Klestilová
I. PREMIÉRA
19:00
Vyprodáno
Neil Simon
19:00 - 21:40
23.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Rudolf Těsnohlídek,  Zoja Mikotová,  Iva Klestilová
II. PREMIÉRA
19:00
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Kaija Saariaho
L
19:00 - 21:35
24.
Neděle
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Ira Levin
19:00 - 20:30
Kaija Saariaho
L
19:00 - 21:35
 
19:00 - 20:30
25.
Pondělí
Rudolf Těsnohlídek,  Zoja Mikotová,  Iva Klestilová
L
19:00
26.
Úterý
Rudolf Těsnohlídek,  Zoja Mikotová,  Iva Klestilová
L
18:00
Petr Iljič Čajkovskij
19:00 - 20:55
27.
Středa
Charles Gounod
18:00 - 21:45
Petr Iljič Čajkovskij
L
19:00 - 20:55
 
16:00 - 17:00
Posledních 14
 
17:00 - 18:00
Posledních 20
28.
Čtvrtek
Sergej Prokofjev
19:00 - 21:20
 
19:00 - 21:00
29.
Pátek
Karel Schulz,  Lenka Lagronová
20:00 - 22:15
Kaija Saariaho
L
19:00 - 21:35
 
Slovácké divadlo
19:00 - 21:00
30.
Sobota
Květa Legátová,  Dodo Gombár
19:00 - 22:00
Charles Gounod
17:00 - 20:45
 
Valkýra
16:45
31.
Neděle
Friedrich Schiller
19:00 - 21:35
Jiří Teml
15:00 - 16:00
Poslední 4