Činohra Opera Balet Hosté
01.
Neděle
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
03.
Úterý
Jiří Křižan
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 21:30
 
11:00
Poslední 1
04.
Středa
Petr Iljič Čajkovskij
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 21:35
Posledních 16
 
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:00
05.
Čtvrtek
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
Petr Iljič Čajkovskij
19:00 - 21:35
06.
Pátek
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
Květa Legátová,  Dodo Gombár
Zadané představení
19:00 - 22:00
 
4: Audience českých her - scénické čtení
19:00
07.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Robert Luise Stevenson
17:00 - 18:50
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
19:00
Jiří Teml
14:00
08.
Neděle
Alena Kastnerová
Zájezd - Jihlava
00:00
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
14:00 - 14:50
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
Simona Petrů
20:00
Giuseppe Verdi
17:00
10.
Úterý
Neil Simon
19:00 - 21:40
 
CIRKUS BUDE V BRNĚ
Cirkusové šapitó
19:00
11.
Středa
Zdeněk Rotrekl,  Petr Maška,  Martin Františák
10:00 - 12:00
Posledních 7
12.
Čtvrtek
David Seidler
19:00 - 21:15
Nassim Nicholas Taleb,  Braňo Holiček,  Ilona Smejkalová
20:00 - 21:30
 
Václava Krejčí Housková - TIC Radnická
19:00
13.
Pátek
Sébastien Thiéry
PREMIÉRA
19:00 - 21:30
 
19:00 - 21:00
14.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Sébastien Thiéry
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 21:30
Jiří Teml
14:00
 
Luisa Millerová
18:15
15.
Neděle
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
20:00
Gioachino Rossini
19:00 - 21:45
16.
Pondělí
Sébastien Thiéry
19:00 - 21:30
17.
Úterý
Sébastien Thiéry
18:00 - 20:30
Thomas Adès
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:00 - 21:15
 
CIRKUS BUDE V BRNĚ
Cirkusové šapitó
19:00
18.
Středa
Ferdinand von Schirach
10:00 - 12:30
Sébastien Thiéry
19:00 - 21:30
 
19:00 - 22:00
19.
Čtvrtek
Jaroslav Havlíček
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 21:30
 
19:00 - 21:00
 
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:00
20.
Pátek
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
10:00 - 13:00
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:30 - 11:20
Vyprodáno
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
Gaetano Donizetti
17:00 - 20:00
21.
Sobota
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
Simona Petrů
19:00
Gaetano Donizetti
17:00 - 20:00
22.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
14:00 - 14:50
Jakub Šafránek
14:00
Sébastien Thiéry
17:00 - 19:30
Thomas Adès
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:00 - 21:15
23.
Pondělí
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
24.
Úterý
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
 
19:00
25.
Středa
Henrik Ibsen
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 21:20
Thomas Adès
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:00 - 21:15
26.
Čtvrtek
Milan Uhde
veřejná generálka
18:00
Bedřich Smetana
19:00 - 21:30
 
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:00
27.
Pátek
Milan Uhde
1. PREMIÉRA
19:00
Poslední 3
28.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Milan Uhde
2. PREMIÉRA. Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00
 
Hidden Order / Falling Angels / Sarabande / Gnawa
14:00 - 16:00
 
Hidden Order / Falling Angels / Sarabande / Gnawa
19:00 - 21:00
29.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
14:00 - 14:50
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 22:00
Rainer Werner Fassbinder
19:00
Karel Schulz,  Lenka Lagronová
19:00
Bedřich Smetana
Zájezd - Polsko
00:00
 
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 21:00
30.
Pondělí
William Shakespeare
19:00 - 21:00
Bulis,  Dlabola Bulisová,  Klestilová,  Goldflam
19:00