Činohra Opera Balet Hosté
02.
Úterý
Jaroslav Havlíček
EN SUB
19:00 - 21:30
03.
Středa
William Shakespeare
19:00 - 21:00
04.
Čtvrtek
Bohuslav Martinů,  Henry Purcell
L
19:00 - 21:40
05.
Pátek
Louis Nowra
EN SUB
19:00 - 21:20
 
PREMIÉRA PROJEKTU
19:00 - 20:30
 
Světový BLUES na prknech Janáčkova divadla (Harrison Kennedy, Jean-Jacques Milteau a Vincent Segal)
19:00
06.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Jacques Prévert
EN SUB
19:00 - 21:45
Bohuslav Martinů,  Henry Purcell
L
17:00 - 19:40
07.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Rainer Werner Fassbinder
19:00 - 20:30
Giuseppe Verdi
17:00 - 20:45
Petr Iljič Čajkovskij
17:00 - 18:55
08.
Pondělí
Karel Veselý,  Vladimir 518
19:00 - 20:30
09.
Úterý
Ferdinand von Schirach
19:00 - 21:20
10.
Středa
Sébastien Thiéry
19:00 - 21:00
Antonín Dvořák
19:00 - 22:10
 
Zrušeno - Info: 542 158 120 Velmi se omlouváme.
20:30 - 21:45
11.
Čtvrtek
Jakub Šafránek
10:00 - 11:15
Neil Simon
19:00 - 21:40
 
Balet Gala - v roli prince Siegfrieda bude tančit úžasný Leonid Sarafanov, hvězda Michajlovského divadla v Sankt Petěrburgu. Princeznu Oddetu/Odilii zatančí hvězda Velkého divadla v Moskvě Anna Nikulina!
19:00 - 21:30
12.
Pátek
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Marcel Proust
PREMIÉRA
19:00 - 22:20
Eberhard Streul
11:00 - 11:45
 
L
19:00 - 21:30
13.
Sobota
Marcel Proust
L
19:00 - 22:20
Eberhard Streul
11:00 - 11:45
Antonín Dvořák
19:00 - 22:10
 
Divadelní spolek Frída
19:00 - 22:00
14.
Neděle
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Milan Uhde
19:00 - 21:10
 
Koncert přesouváme na 30.11.2019. Omlouváme se. Více info 542 158 120.
19:00 - 21:00
15.
Pondělí
Marcel Proust
L
19:00 - 22:20
Bohuslav Martinů
19:00 - 22:00
 
Oslavme 100 let Miroslava Zikmunda
19:00
16.
Úterý
Marcel Proust
L
18:00 - 21:20
Bohuslav Martinů
19:00 - 22:00
17.
Středa
Jiří Mahen,  Martin Františák
19:00 - 21:20
 
19:00 - 20:30
Charles Gounod
17:00 - 20:45
18.
Čtvrtek
David Seidler
EN SUB
19:00 - 21:15
Erbes,  Klimešová,  Košťák,  Skala
Představení zrušeno. Omlouváme se. Info 542 158 120.
19:00 - 21:00
24.
Středa
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00 - 22:10
25.
Čtvrtek
Braňo Holiček
19:00 - 20:20
Petr Iljič Čajkovskij
19:00 - 20:55
26.
Pátek
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
20:00 - 21:45
Amilcare Ponchielli
19:00 - 21:50
Petr Iljič Čajkovskij
19:00 - 20:55
27.
Sobota
Jakub Šafránek
10:00 - 11:15
Robert Luise Stevenson
15:00 - 16:50
Rudolf Těsnohlídek,  Zoja Mikotová,  Iva Klestilová
L
19:00 - 21:10
Sergej Prokofjev
L
19:00 - 21:20
28.
Neděle
Friedrich Schiller
17:00 - 19:35
Ira Levin
19:00 - 20:30
Amilcare Ponchielli
19:00 - 21:50
29.
Pondělí
Karel Schulz,  Lenka Lagronová
19:00 - 21:15
 
oslavte s námi Mezinárodní den tance - vstup zdarma - piazzetta před JD
16:00
Sergej Prokofjev
19:00 - 21:20
 
19:00 - 21:00
30.
Úterý
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Simona Petrů
19:00 - 20:30