Činohra Opera Balet Hosté
01.
Úterý
Robert Luise Stevenson
17:00 - 18:50
Ferdinand von Schirach
19:00 - 21:00
02.
Středa
Milan Uhde
L
18:00 - 20:10
 
CIRKUS BUDE!
Cirkusové šapitó
11:00
 
CIRKUS BUDE!
Cirkusové šapitó
19:00
03.
Čtvrtek
Milan Uhde
Zrušeno - Info: 542 158 120 Velmi se omlouváme.
10:00 - 20:10
 
Zájezd do Chorvatska
00:00
04.
Pátek
Sébastien Thiéry
19:00 - 20:50
Jiří Teml
11:00 - 12:00
 
Zájezd do Chorvatska
00:00
05.
Sobota
Robert Luise Stevenson
14:00 - 15:50
Jiří Teml
14:00 - 15:00
 
Zájezd do Chorvatska
00:00
 
Popelka - mimořádně uvádíme záznam opery
18:45
06.
Neděle
David Seidler
EN SUB
19:00 - 21:15
Karel Veselý,  Vladimir 518
19:00 - 20:25
07.
Pondělí
Karel Schulz,  Lenka Lagronová
19:00 - 21:00
Petr Iljič Čajkovskij
Mahenovo divadlo
19:00 - 21:25
08.
Úterý
Petr Iljič Čajkovskij
Mahenovo divadlo - L
19:00 - 21:25
09.
Středa
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
10:00 - 12:30
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:30
 
TIC Radnická: Cosi fan tutte
18:00
Bedřich Smetana
19:00 - 21:30
10.
Čtvrtek
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:30
Gioachino Rossini
L
19:00 - 21:45
11.
Pátek
Marina Carr
EN SUB, L
19:00 - 21:45
Karel Veselý,  Vladimir 518
19:00 - 20:25
12.
Sobota
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:30
Tomáš Hanzlík,  Vít Zouhar
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:00 - 20:15
Petr Iljič Čajkovskij
Mahenovo divadlo - L
19:00 - 21:25
13.
Neděle
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Jaroslav Havlíček
EN SUB, L
19:00 - 21:30
Tomáš Hanzlík,  Vít Zouhar
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:00 - 20:15
 
Jsem kněžna bláznů
17:00 - 18:15
14.
Pondělí
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Milan Uhde
L
19:00 - 21:10
15.
Úterý
Yasmina Reza
19:00 - 20:35
Ira Levin
19:00 - 20:40
16.
Středa
 
Cirkusové šapitó
19:00
17.
Čtvrtek
Neil Simon
19:00 - 21:40
 
HOLČIČKA A CIGARETA (Benoît Duteurtre)
20:30 - 22:00
18.
Pátek
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
10:00 - 12:30
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
18:00 - 20:30
 
5: Drahá mamá / Dear Alice! (Masarykovské soirrée) - Komorní sál, tel 542 158 120
19:00
Wolfgang Amadeus Mozart
PREMIÉRA
19:00 - 22:00
19.
Sobota
Marina Carr
zájezd - Zlín
00:00
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00 - 22:00
 
Komentovaná prohlídka výstavy a divadla Reduta.
14:00 - 15:00
20.
Neděle
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Jakub Šafránek
14:00 - 15:15
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
 
Byt - Kobližná 10
17:30
 
Na stání
Cirkusové šapitó
19:00
 
Byt - Kobližná 10
20:00
21.
Pondělí
 
19:00 - 20:30
 
Byt - Kobližná 10
17:30
 
Byt - Kobližná 10
20:00
22.
Úterý
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
20:00 - 21:45
23.
Středa
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:30
Petr Iljič Čajkovskij
19:00 - 22:15
 
I. PREMIÉRA
19:00 - 21:20
 
Stan na Moravském náměstí
20:00
24.
Čtvrtek
Sébastien Thiéry
20:00 - 21:50
 
II. PREMIÉRA
19:00 - 21:20
 
Polárka - malá scéna
15:00
 
Divadlo U stolu
15:00
 
Polárka - malá scéna
16:30
 
Divadlo U stolu
18:00
 
Mahenovo divadlo, Malá zkušebna
18:00
 
Stan na Moravském náměstí
20:00
 
Divadlo Husa na provázku
20:30
25.
Pátek
Charles Gounod
19:00 - 22:30
 
Stan na Moravském náměstí
20:00
 
Sraz diváků na křižovatce ulic Leitnerova a Pekařská
22:00
26.
Sobota
Charles Gounod
19:00 - 22:30
 
Dance Brno 100 - Polský národní balet Varšava
Výstaviště - pavilon F
19:00
 
Stan na Moravském náměstí
14:00
 
Městské divadlo Brno
14:30
 
Městské divadlo Brno
17:00
 
Stan na Moravském náměstí
20:00
27.
Neděle
Charles Gounod
19:00 - 22:30
 
Městské divadlo Brno
16:00
 
Divadlo na Orlí
17:00
 
šapitó v Lužánkách
17:00
 
Městské divadlo Brno
19:00 - 20:30
 
Mahenovo divadlo
19:00 - 21:00
28.
Pondělí
 
Divadlo na Orlí
17:30
 
Stan na Moravském náměstí
20:00
 
HaDivadlo
21:00
29.
Úterý
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
10:00 - 12:30
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:30
Rainer Werner Fassbinder
Z technických důvodů nebude představení titulkováno.
19:00 - 21:00
Petr Iljič Čajkovskij
Mahenovo divadlo - L
19:00 - 21:25
 
Dance Brno 100 - Balet Slovenského národního divadla
Výstaviště - pavilon F
19:00 - 20:30
 
Stan na Moravském náměstí
18:00
 
Divadlo Husa na provázku
20:00
30.
Středa
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:30
Simona Petrů
Z technických důvodů nebude představení titulkováno.
19:00 - 20:30
Petr Iljič Čajkovskij
Mahenovo divadlo
19:00 - 21:25
31.
Čtvrtek
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:30
Simona Petrů
19:00 - 20:30
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00 - 22:00
 
Dance Brno 100 - Balet Národního divadla Bělehrad
Výstaviště - pavilon F
19:00