Činohra Opera Balet Hosté
01.
Středa
Louis Nowra
19:00
02.
Čtvrtek
Jaroslav Havlíček
EN SUB
19:00 - 21:30
Charles Gounod
L
18:00 - 21:45
03.
Pátek
Rainer Werner Fassbinder
19:00 - 20:30
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00 - 22:10
04.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Jiří Mahen,  Martin Františák
19:00 - 21:15
Ferdinand von Schirach
19:00 - 21:20
Bedřich Smetana
19:00 - 21:50
05.
Neděle
Robert Luise Stevenson
17:00 - 18:50
Simona Petrů
19:00
Oskar Nedbal
19:00 - 21:35
06.
Pondělí
Rudolf Těsnohlídek,  Zoja Mikotová,  Iva Klestilová
19:00
07.
Úterý
Erbes,  Klimešová,  Košťák,  Skala
19:00 - 21:00
 
Jihočeské divadlo
19:00 - 20:10
08.
Středa
Marcel Proust
19:00
Georges Bizet
Janáčkovo divadlo
19:00 - 22:10
09.
Čtvrtek
William Shakespeare
DERNIÉRA
19:00 - 21:00
 
Divadelní spolek Frída
19:00
10.
Pátek
David Seidler
EN SUB
19:00 - 21:15
Michal Nejtek
19:00 - 20:30
11.
Sobota
Jiří Mahen,  Martin Františák
L
19:00 - 21:20
 
OBNOVENÁ PREMIÉRA
19:00 - 21:25
 
Dialogy karmelitek
17:45
12.
Neděle
Václav Renč
DERNIÉRA
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Posledních 24
Alena Kastnerová
10:00 - 10:50
 
L
17:00 - 19:25
 
19:00 - 21:00
13.
Pondělí
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
14.
Úterý
Amilcare Ponchielli
Janáčkovo divadlo
19:00 - 21:50
15.
Středa
Georges Bizet
L, Janáčkovo divadlo
19:00 - 22:10
 
20:30 - 21:45
16.
Čtvrtek
Louis Nowra
EN SUB
19:00 - 21:20
Antonín Dvořák
19:00 - 22:10
17.
Pátek
Ewald Palmetshofer
I. PREMIÉRA
19:00
Vyprodáno
Sébastien Thiéry
19:00 - 21:00
Amilcare Ponchielli
Janáčkovo divadlo
19:00 - 21:50
18.
Sobota
Ewald Palmetshofer
II. PREMIÉRA
19:00
Antonín Dvořák
17:00 - 19:30
19.
Neděle
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Karel Schulz,  Lenka Lagronová
19:00 - 21:15
Antonín Dvořák
19:00 - 19:30
 
Lotyšský národní balet Riga
19:00
20.
Pondělí
Ewald Palmetshofer
L
19:00
 
19:30 - 21:00
21.
Úterý
Neil Simon
19:00 - 21:40
Rudolf Těsnohlídek,  Zoja Mikotová,  Iva Klestilová
19:00
22.
Středa
Michal Nejtek
19:00 - 20:30
23.
Čtvrtek
Giuseppe Verdi
Špilberk
20:00 - 22:50
25.
Sobota
Gaetano Donizetti
zájezd - Villach Rakousko
00:00
26.
Neděle
Rainer Werner Fassbinder
Zájezd - Slovinsko
00:00
28.
Úterý
Giuseppe Verdi
Špilberk
20:00 - 22:40
29.
Středa
Friedrich Schiller
19:00 - 21:35
 
19:00 - 21:15
30.
Čtvrtek
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Gaetano Donizetti
Špilberk
20:00 - 22:20
 
19:00 - 21:15
31.
Pátek
Květa Legátová,  Dodo Gombár
19:00 - 22:00
 
19:00