Činohra Opera Balet Hosté
01.
Středa
Louis Nowra
19:00 - 21:25
02.
Čtvrtek
Jaroslav Havlíček
EN SUB
19:00 - 21:30
Charles Gounod
L
18:00 - 21:45
03.
Pátek
Rainer Werner Fassbinder
19:00 - 20:30
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00 - 22:10
04.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Jiří Mahen,  Martin Františák
19:00 - 21:15
Ferdinand von Schirach
19:00 - 21:20
Bedřich Smetana
19:00 - 21:50
05.
Neděle
Robert Luise Stevenson
17:00 - 18:50
Simona Petrů
19:00 - 20:30
Oskar Nedbal
19:00 - 21:35
06.
Pondělí
Rudolf Těsnohlídek,  Zoja Mikotová,  Iva Klestilová
19:00 - 21:10
07.
Úterý
Erbes,  Klimešová,  Košťák,  Skala
19:00 - 21:00
 
Jihočeské divadlo
19:00 - 20:10
08.
Středa
Marcel Proust
19:00 - 22:20
Georges Bizet
Janáčkovo divadlo
19:00 - 22:10
09.
Čtvrtek
William Shakespeare
DERNIÉRA
19:00 - 21:00
 
Divadelní spolek Frída
19:00
10.
Pátek
David Seidler
EN SUB
19:00 - 21:15
Michal Nejtek
19:00 - 20:30
11.
Sobota
Jiří Mahen,  Martin Františák
L
19:00 - 21:20
 
Petite Mort zpět v Janáčkově divadle. V rámci večera premiéra choreografie Walking Mad od Johana Ingera!
19:00 - 21:25
 
Dialogy karmelitek
17:45
12.
Neděle
Alena Kastnerová
10:00 - 10:50
 
L
17:00 - 19:25
 
19:00 - 21:00
Vyprodáno
13.
Pondělí
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
14.
Úterý
Amilcare Ponchielli
19:00 - 21:50
15.
Středa
Georges Bizet
L, Janáčkovo divadlo
19:00 - 22:10
 
20:30 - 21:45
16.
Čtvrtek
Louis Nowra
EN SUB
19:00 - 21:20
Antonín Dvořák
19:00 - 22:10
17.
Pátek
Ewald Palmetshofer
veřejná generálka
19:00
Sébastien Thiéry
19:00 - 21:00
Amilcare Ponchielli
19:00 - 21:50
18.
Sobota
Ewald Palmetshofer
veřejná generálka
19:00
Antonín Dvořák
17:00 - 19:30
 
19:00 - 21:25
19.
Neděle
Václav Renč
DERNIÉRA
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
Karel Schulz,  Lenka Lagronová
19:00 - 21:15
Antonín Dvořák
19:00 - 21:30
 
Představení zrušeno. Omlouváme se. Info 542 158 120.
17:00 - 19:25
 
14:00 - 15:00
Vyprodáno
20.
Pondělí
Ewald Palmetshofer
PREMIÉRA, L
19:00
Vyprodáno
 
19:30 - 21:00
21.
Úterý
Neil Simon
19:00 - 21:40
Rudolf Těsnohlídek,  Zoja Mikotová,  Iva Klestilová
19:00 - 21:10
22.
Středa
Michal Nejtek
19:00 - 20:30
23.
Čtvrtek
Giuseppe Verdi
Špilberk
20:00 - 22:50
 
Polárka
14:00 - 14:40
Poslední 1
 
Polárka
15:30 - 16:10
Vyprodáno
 
Vila Löw Beer
16:00 - 17:35
Posledních 7
 
17:00 - 18:00
Posledních 20
 
HaDivadlo
17:30 - 18:30
 
Divadlo Reduta
19:00 - 20:15
 
Vila Löw Beer
19:00 - 20:35
Poslední 3
 
Městské divadlo Brno - činoherní scéna
19:00 - 21:35
 
Městské divadlo Brno - činoherní scéna
19:00 - 21:50
 
Divadlo Husa na provázku
20:00 - 21:35
24.
Pátek
 
Polárka
14:00 - 14:40
Vyprodáno
 
Polárka
15:30 - 16:10
Vyprodáno
 
Stan na Kraví hoře
17:30 - 18:50
Posledních 5
 
HaDivadlo
17:30 - 18:30
 
Městské divadlo Brno - činoherní scéna
19:30 - 20:25
 
Divadlo Reduta
20:00 - 22:30
25.
Sobota
Gaetano Donizetti
zájezd - Villach Rakousko
00:00
 
Polárka
10:00 - 10:50
Vyprodáno
 
Stan na Kraví hoře
10:30 - 11:50
 
Mahenovo divadlo
14:00 - 15:00
 
Polárka
14:00 - 15:00
 
Stan na Kraví hoře
14:00 - 15:20
 
14:00 - 15:00
Posledních 19
 
Polárka
15:30 - 16:20
Poslední 2
 
HaDivadlo
16:00
 
Divadlo na Orlí
18:00 - 19:00
 
Městské divadlo Brno - hudební scéna
18:00 - 19:15
 
Městské divadlo Brno - činoherní scéna
18:00 - 19:10
 
Mahenovo divadlo
19:00 - 20:00
 
Stan na Kraví hoře
19:30 - 20:20
 
Divadlo Husa na provázku
20:00 - 21:15
 
Divadlo Reduta
20:30 - 21:45
26.
Neděle
Rainer Werner Fassbinder
Zájezd - Slovinsko
00:00
 
Stan na Kraví hoře
09:30 - 10:05
 
Stan na Kraví hoře
11:30 - 12:05
 
Divadlo na Orlí
15:00 - 16:50
Vyprodáno
 
Městské divadlo Brno - činoherní scéna
15:00 - 16:15
 
Stan na Kraví hoře
15:30 - 16:20
 
HaDivadlo
16:00 - 17:00
Poslední 1
 
Polárka
17:30 - 20:00
 
Janáčkovo divadlo
18:00 - 22:15
 
Městské divadlo Brno - hudební scéna
18:00 - 19:15
 
Mahenovo divadlo
19:30
 
Stan na Kraví hoře
20:00 - 20:40
27.
Pondělí
 
Divadlo Husa na provázku
15:30 - 17:00
 
Polárka
17:30 - 18:20
 
Janáčkovo divadlo
18:00 - 22:15
 
Městské divadlo Brno - činoherní scéna
18:00 - 22:15
 
Divadlo Husa na provázku
18:00 - 19:05
 
Stan na Kraví hoře
19:30
 
Divadelní studio Marta
19:30 - 21:50
 
Divadlo Reduta
20:00 - 21:40
 
Divadlo Husa na provázku
20:30 - 22:00
28.
Úterý
Giuseppe Verdi
Špilberk
20:00 - 22:40
 
Divadlo Reduta
17:30 - 19:30
 
Divadlo na Orlí
18:00 - 18:55
 
Městské divadlo Brno - činoherní scéna
18:00 - 19:00
 
Divadlo Husa na provázku
18:00 - 22:15
Vyprodáno
 
Mahenovo divadlo
19:00 - 20:50
 
Městské divadlo Brno - hudební scéna
20:00 - 21:15
 
Alžbětínská scéna
21:00 - 22:15
29.
Středa
Friedrich Schiller
19:00 - 21:35
 
19:00 - 21:15
30.
Čtvrtek
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Gaetano Donizetti
Špilberk
20:00 - 22:20
 
19:00 - 21:15
31.
Pátek
Květa Legátová,  Dodo Gombár
19:00 - 22:00
 
19:00 - 20:30