Činohra Opera Balet Hosté
01.
Pátek
Alena Kastnerová
09:00 - 10:00
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:30
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
20:00 - 21:45
Petr Iljič Čajkovskij
Mahenovo divadlo
19:00 - 21:25
02.
Sobota
Alena Kastnerová
10:00 - 11:00
Milan Uhde
L
19:00
Petr Iljič Čajkovskij
Mahenovo divadlo - L
19:00 - 21:25
03.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
Jakub Šafránek
14:00 - 15:15
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:30
Giacomo Puccini
Špilberk
20:00 - 22:30
 
Připravujeme pro Vás.
18:00
 
Vídeňský státní balet / Volksoper - Dance Brno 100 / Tanec Brno 100
Výstaviště - pavilon F
19:00
04.
Pondělí
Nassim Nicholas Taleb,  Braňo Holiček,  Ilona Smejkalová
DERNIÉRA
20:00 - 21:30
Jiří Teml
11:00 - 12:00
Vyprodáno
05.
Úterý
Henrik Ibsen
EN SUB
19:00 - 21:20
 
Špilberk
20:00
 
19:00 - 21:00
06.
Středa
Květa Legátová,  Dodo Gombár
19:00 - 22:10
Giuseppe Verdi
Špilberk
20:00 - 22:50
 
19:00 - 21:00
 
Slovinský národní balet Ljubljana - Dance Brno 100 / Tanec Brno 100
Výstaviště - pavilon F
19:00
07.
Čtvrtek
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:30
Simona Petrů
19:00 - 20:30
Vyprodáno
Wolfgang Amadeus Mozart
L
19:00 - 22:00
08.
Pátek
Vladislav Vančura
DERNIÉRA
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:30
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00 - 22:00
09.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Jiří Křižan
19:00 - 21:30
 
Balet Národního divadla v Praze - Dance Brno 100 / Tanec Brno 100
Výstaviště - pavilon F
19:00
 
20:00
10.
Neděle
Giuseppe Verdi
Špilberk
20:00 - 22:40
 
Národní akademický balet Lvov - Dance Brno 100 / Tanec Brno 100
19:00
11.
Pondělí
 
Balet Chorvatského národního divadla Zagreb - Dance Brno 100 / Tanec Brno 100
Výstaviště - pavilon F
19:00
 
Svatá Barbora (Šindelka, Mašek, Pokorný)
20:30 - 22:00
12.
Úterý
Simona Petrů
10:00 - 11:30
Yasmina Reza
DERNIÉRA
19:00 - 20:35
Zdeněk Rotrekl,  Petr Maška,  Martin Františák
DERNIÉRA
20:00 - 22:00
13.
Středa
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Karel Schulz,  Lenka Lagronová
19:00
Petr Iljič Čajkovskij
Zájezd - Slovensko
00:00
14.
Čtvrtek
Neil Simon
19:00 - 21:40
Karel Veselý,  Vladimir 518
19:00 - 20:25
Petr Iljič Čajkovskij
Zájezd - Slovensko
00:00
15.
Pátek
Friedrich Schiller
PREMIÉRA - L
19:00
Petr Iljič Čajkovskij
Zájezd - Slovensko
00:00
16.
Sobota
Jakub Šafránek
14:00 - 15:15
Friedrich Schiller
L
19:00
Petr Iljič Čajkovskij
Zájezd - Slovensko
00:00
 
Maďarský národní balet Budapešť - Dance Brno 2018 / Tanec Brno 2018
Výstaviště - pavilon F
19:00
17.
Neděle
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Sébastien Thiéry
19:00 - 21:30
Ira Levin
19:00 - 20:40
18.
Pondělí
Friedrich Schiller
L
19:00
 
19:00
19.
Úterý
Friedrich Schiller
L
19:00
Michal Nejtek
11:00 - 13:00
20.
Středa
Michal Nejtek
11:00 - 13:00
Antonín Dvořák
19:00 - 22:00
 
Transylvánie za humny
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
20:00 - 21:15
21.
Čtvrtek
Ferdinand von Schirach
19:00 - 21:00
Antonín Dvořák
11:00 - 14:00
22.
Pátek
Marina Carr
zájezd - Hradec Králové
00:00
Antonín Dvořák
11:00 - 14:00
 
Host: Slovácké divadlo Uherské Hradiště. Po představení bude pro všechny hosty divadla degustace 12 druhů vín z vinařství ZLOMEK & VÁVRA zdarma.
19:00
23.
Sobota
24.
Neděle
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
zájezd - Rychnov nad Kněžnou
00:00
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
20:00 - 21:45
25.
Pondělí
Bulis,  Dlabola Bulisová,  Klestilová,  Goldflam
zájezd - Česká Třebová
00:00
26.
Úterý
Wolfgang Amadeus Mozart
L
19:00 - 22:00
27.
Středa
Jiří Teml
11:00 - 12:00
28.
Čtvrtek
Rainer Werner Fassbinder
zájezd - Hradec Králové
00:00
29.
Pátek
Charles Gounod
Zájezd - Litomyšl
Výstaviště - pavilon P
00:00
30.
Sobota
Leoš Janáček
Zájezd - Litomyšl
00:00