Činohra Opera Balet Hosté
01.
Sobota
Jakub Šafránek
10:00 - 11:15
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Simona Petrů
DERNIÉRA
19:00 - 20:30
02.
Neděle
Milan Uhde
DERNIÉRA
19:00 - 21:10
03.
Pondělí
Rainer Werner Fassbinder
Zadáno
19:00
04.
Úterý
Ewald Palmetshofer
L
19:00 - 21:45
05.
Středa
Jakub Šafránek
Zadáno
18:00
Sébastien Thiéry
19:00 - 21:00
06.
Čtvrtek
Jakub Šafránek
Zadáno
18:00
Neil Simon
19:00 - 21:40
 
Téma: Lidský hlas / Tři fragmenty z Juliette
17:00
Giuseppe Verdi
19:00 - 22:10
07.
Pátek
Alena Mornštajnová
PREMIÉRA
19:00 - 21:45
Jiří Teml
18:00 - 19:00
08.
Sobota
Alena Mornštajnová
L, v 17.00 autogramiáda Aleny Mornštajnové (autorka Hany) ve foyer Mahenova divadla
19:00 - 21:45
Giuseppe Verdi
19:00 - 22:10
09.
Neděle
Louis Nowra
EN SUB
19:00 - 21:20
 
19:00 - 21:30
 
Divadelní šál - Šárka
19:00 - 20:15
10.
Pondělí
Alena Mornštajnová
L
19:00 - 21:45
11.
Úterý
Alena Mornštajnová
19:00 - 21:45
12.
Středa
Karel Schulz,  Lenka Lagronová
19:00 - 21:15
 
L
19:00 - 21:20
13.
Čtvrtek
Karel Schulz,  Lenka Lagronová
DERNIÉRA
10:00 - 12:15
 
L
19:00 - 21:20
14.
Pátek
Alena Mornštajnová
19:00 - 21:45
Francis Poulenc,  Bohuslav Martinů
PREMIÉRA
19:00 - 20:55
15.
Sobota
Alena Mornštajnová
19:00 - 21:45
Jiří Teml
zájezd - Litomyšl - festival Smetanova Litomyšl
00:00
16.
Neděle
Ira Levin
Derniera
19:00 - 20:30
Francis Poulenc,  Bohuslav Martinů
19:00 - 20:55
17.
Pondělí
Zdeněk Král
předpremiéra
10:00 - 11:10
David Seidler
Zrušeno - Info: 542 158 120 Velmi se omlouváme.
19:00 - 21:15
Karel Veselý,  Vladimir 518
Zrušeno - Info: 542 158 120 Velmi se omlouváme.
19:00 - 20:30
Alena Mornštajnová
19:00 - 21:45
Leoš Janáček
19:00 - 21:10
18.
Úterý
Zdeněk Král
předpremiéra
10:00 - 11:10
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
20:00 - 21:45
Leoš Janáček
11:00 - 13:10
19.
Středa
Zdeněk Král
SVĚTOVÁ PREMIÉRA
17:00 - 18:10
Jiří Teml
11:00 - 12:00
 
19:00 - 21:20
20.
Čtvrtek
Neil Simon
19:00 - 21:40
Jiří Teml
11:00 - 12:00
 
Litevský národní balet Villnius
19:00 - 20:40
21.
Pátek
Leoš Janáček
zájezd - Litomyšl - festival Smetanova Litomyšl
00:00
22.
Sobota
Gaetano Donizetti
zájezd - Litomyšl - festival Smetanova Litomyšl
00:00
 
Spellbound Contemporary Ballet (Itálie)
19:00 - 20:15
24.
Pondělí
 
Balet Slovinského národního divadla Maribor
19:00 - 20:20
25.
Úterý
Robert Luise Stevenson
10:00 - 11:50
Ferdinand von Schirach
10:00 - 12:20
Francis Poulenc,  Bohuslav Martinů
L
19:00 - 20:55
26.
Středa
Robert Luise Stevenson
09:00 - 10:50
Francis Poulenc,  Bohuslav Martinů
L
19:00 - 20:55
30.
Neděle
Giuseppe Verdi
Špilberk
20:00 - 22:40