Aktuality

1 2 3 4 5 6   Následující   ››

Anna Karenina / 10. 1. 2015 / divadlo J.K.Tyla Plzeň

Anna Karenina 9 Host baletu NdB - Anna Karenina /  Divadlo J.K.Tyla Plzeň / sobota 10. 1 . 2015 19:00 / Mahenovo divadlo

 

Vánoční prodejní doba

 

Kdo se stane DIVÁKEM roku 2014?

 

Další prodejní vánoční místo

 

Svoji první sólovou zkušenost na „velké scéně“ jsem získal ve svých jedenácti letech

říká Filip Bandžak, kterého můžete shlédnout ve čtvrtek 11. prosince v 17.00 hod. v Mahenově divadle v inscenaci Lazebník sevillský. Přinášíme vám exkluzivní interview!

 

Tisková konference již tento čtvrtek!

Ve čtvrtek 11. prosince od 15:00 se na Malé scéně Mahenova divadla uskuteční tisková konference k přemiérám inscenací Král Oidipús a Ďáblice.

 

Doprovodný program nového Louskáčka baletu NdB

Louskáček náhled Z Louskáčka si Vy i Vaše děti odnesete nečekané zážitky z doprovodných programů

 

OZNÁMENÍ O ZMĚNÁCH V PROGRAMU

 

VÁNOČNÍ DÁREK Z NdB

 

Zrušené přestavení 7.12. - ANNA KARENINA

Vážení diváci, velice se omlouváme, ale dnešní představení Anny Kareniny v 17:00 se z důvodu nemoci představitelky hlavní role musí bohužel zrušit. Připravili jsme pro Vás ale náhradní program - skvělou inscenaci NORA, v režii Rastislava Baleka. Pokud této nabídky nevyužijete, budeme připraveni nabídnout Vám další kompenzace v podobě výměny vstupenek, případně vrácení peněz. Děkujeme za pochopení. http://www.ndbrno.cz/cinohra/nora

 

Premiéra nové hry Ensemblu Opera Diversa

Premiéru nové divadelní hry proložené písněmi s názvem Leviatan uvede Ensemble Opera Diversa 8. prosince od 19 hodin v Mozartově sále brněnské Reduty, spolu s reprízou úspěšné adaptace rozhlasové hry Pavla Drábka Everyman čili Kdokoli. Leviatana napsali podle stejnojmenné povídky Josepha Rotha společně s Drábkem také Mark McLaughlin a Lizzy Steel, hudbu k písním složil Ondřej Kyas.

 

Poradíme s výběrem vánočního dárku

 

Balet NdB v činohře Alžběta a Salomena

NdB_ALZBETA A SALOMENA_plakat A1_nahled Příběh jedné mateřské (ne)lásky.  Autorský projekt Zuzany Lapčíkové.

 

Prodlužte si Vánoce

 

Vánoce v opeře

Janáčkova opera NdB si pro vás připravila mimořádnou vánoční akci. Nenechte si ujít hvězdné prosincové hosty jako Filipa Bandžaka nebo Štefana Kocána a mnohé další za opravdu mimořádnou cenu.

 
1 2 3 4 5 6   Následující   ››