+

Červnový GALAVEČER Slovácka v Mahenově divadle

  • ZaV_divadlo_Brno_A3_34-2.jpg

Víno a divadlo. Existuje lepší spojení? :-) Ochutnávka nejlepších vín od vinařů ze slovácké podoblasti následovaná veselou komedií Williama Shakespeara - Mnoho povyků pro nic v podání Slováckého divadla. Již 22. června v Mahenově divadle.

Za umělce vinaře se Vám představí nejlepší vinaři ze slovácké podoblasti, kterými jsou vinařství Bronislav Grmolec, vinařství ZLOMEK & VÁVRA, vinařství Dufek, vinařství Žůrek, Štěpán Maňák, vinařství Kněží hora, vinařství Plešingr, Vinařství U Kostela, vinné sklepy Skalák, víno Blatel, Vitis Strážnice a Zámecké vinařství Bzenec. Většina z nich nám přislíbila osobní účast u svých vín.

Po představení vinařů a ochutnávce vín, Vám v tomto krásném divadle představíme komedii Williama Shakespeara - Mnoho povyků pro nic.

Celá akce proběhne v Mahenově divadle 22.6.2018. Vína 15 vinařů můžete ochutnávat od 17:00 do 20:00 za doprovodu cimbálové muziky. Divadelní představení začíná ve 20:00.

Celá degustace je již zahrnuta v ceně divadelní vstupenky. 

Pevně věříme, že snoubení umění v podání vinařů a herců ze Slovácka se Vám bude v nádherných prostorech Mahenova divadla líbit.
Za celý tým Galerie slováckých vín se na Vás těší

Tomáš Vávra

Událost na FB najdete zde! 

Kdy hrajeme

Pátek 22. 06. 2018 20.00
Hosté
 
Host: Slovácké divadlo Uherské Hradiště. Od 17 hodin bude pro všechny hosty divadla...
Mahenovo divadlo