+

Červnový GALAVEČER Slovácka v Mahenově divadle

  • ZaV_divadlo_Brno_A3_34-2.jpg

Víno a divadlo. Existuje lepší spojení? :-) Ochutnávka nejlepších vín od vinařů ze slovácké podoblasti následovaná veselou komedií Williama Shakespeara - Mnoho povyků pro nic v podání Slováckého divadla. Již 22. června v Mahenově divadle.

Za umělce vinaře se Vám představí nejlepší vinaři ze slovácké podoblasti, kterými jsou vinařství Bronislav Grmolec, vinařství ZLOMEK & VÁVRA, vinařství Dufek, vinařství Žůrek, Štěpán Maňák, vinařství Kněží hora, vinařství Plešingr, Vinařství U Kostela, vinné sklepy Skalák, víno Blatel, Vitis Strážnice a Zámecké vinařství Bzenec. Většina z nich nám přislíbila osobní účast u svých vín.

Po představení vinařů a ochutnávce vín, Vám v tomto krásném divadle představíme komedii Williama Shakespeara - Mnoho povyků pro nic.

Celá akce proběhne v Mahenově divadle 22.6.2018. Vína 15 vinařů můžete ochutnávat od 17:00 do 20:00 za doprovodu cimbálové muziky. Divadelní představení začíná ve 20:00.

Celá degustace je již zahrnuta v ceně divadelní vstupenky. 

Pevně věříme, že snoubení umění v podání vinařů a herců ze Slovácka se Vám bude v nádherných prostorech Mahenova divadla líbit.
Za celý tým Galerie slováckých vín se na Vás těší

Tomáš Vávra

Událost na FB najdete zde! 

Kdy hrajeme