Národní divadlo Brno se všem svým divákům omlouvá za výpadky elektrického proudu...

Národní divadlo Brno  se všem svým divákům omlouvá za výpadky elektrického proudu, které přerušily sobotní představení baletu Louskáček. 

Jednalo se o vadný prvek elektroinstalace dodaný subdodavatelskou firmou v rámci generální rekonstrukce JD, jehož vada se projevila až po delším provozu. Věc jsme obratem s danou firmou řešili. Všem umělcům a zaměstnancům NdB jsou tyto události nesmírně líto, protože poškozují našim divákům zážitek z představení. Bohužel jde o události, kterým neumíme předejít. V uplynulých týdnech jsme beze všech technických komplikací odehráli všechny technicky velmi náročné zahraniční inscenace na festivalu Janáček Brno. Tím víc nás mrzí, že technické výpadky poškodily naše nejoblíbenější vánoční představení. Před sobotními reprízami proběhly řádné generální zkoušky bez jakýchkoliv problémů a několik tisíc spokojených diváků by mohlo dosvědčit, že stejně tomu bylo i na následujících prvních pěti reprízách tohoto titulu.

Prosíme všechny naše věrné diváky o shovívavost a pochopení s náročnou situací. NdB je připraveno individuálně řešit všechny stížnosti. Věříme však, že nám i přes tyto vážné technické problémy zachováte přízeň!