Adopce sedadla

Máte vřelý vztah ke svému divadlu?   Adoptovat lze v současnosti cokoli, ale adopce sedadla v Mahenově divadle je úplnou novinkou, určenou pro firmy i jednotlivce. Adoptovat sedadlo si může společně i více osob. Naším cílem je totiž najít lidi, kteří „svoje“ divadlo milují.

Sedadlo s vlastním jménem získá každý, kdo se zapojí do dárcovské kampaně. Samotný proces adopce je velmi snadný. Stačí oslovit Zákaznické centrum NdB, které vám pomůže s výběrem sedadla. Po sepsání dárcovské smlouvy bude sedadlo Mahenova divadla opatřeno mosaznou cedulkou s vyrytým jménem. Nechte tedy zvěčnit jméno své nebo jméno milované osoby a buďte mezi prvními, kdo si sedadlo adoptuje. Cena adopce je 50 000 Kč a díky této částce vám sedadlo bude patřit celý rok. Adopce sedadla neznamená, že bude vždycky k dispozici „svému“ dárci, ale poslouží i dalším divákům, kteří si na něj koupí vstupenky. Vás ovšem již navždy může hřát myšlenka, že jste přispěli na chod a provoz divadla a pomohli tím vzniku dalších nádherných inscenací.
 
Výhody, které adopce sedadla přináší:
·         budeme Vás informovat o termínech premiér v Mahenově divadle
·         dar si můžete odečíst z daní
 
Národní divadlo Brno patří dnes mezi nejlepší česká divadla a svým darem nám pomůžete být ještě lepší. Neváhejte nás kontaktovat osobně v oddělení Zákaznického centra, Dvořákova 11, Brno nebo nám můžete zavolat na telefonní číslo 542 158 120.


První dvě sedadla již mají své čestné majitele a to OHL ŽS, a.s.- generální partner NdB.
adopce_ohlzs_odhaleni_9271.jpg