Klub mecenášů Národního divadla Brno

Máte rádi divadlo? Tajíte dech vždy, když se zvedá opona? Všechny starosti a smutky z Vás opadnou už ve foyer? Jestli ano, je jasné, že jste člověkem, pro kterého návštěvy divadla neodmyslitelně patří k životu. Jestli Vám kultura leží na srdci a věříte, že je důležitou součástí lidského života, zahořte s námi pro Národní divadlo Brno. Získáte tak mimo dobrého pocitu na duši i řadu výhod.

Mecenáš NdB
 

Je pro vás ctí, podporovat umění? Staňte se mecenášem a podporujte naše divadlo a jeho poslání pravidelně. Certifikátem mecenáše získáte možnost prioritních rezervací vstupenek, osobní pozornost a speciální pozvánky na exkluzivní kulturní a společenské akce. Poznáte naše umělce a dáme vám nahlédnout, co se děje „za oponou“ během příprav nových inscenací. 

My v Národním divadle Brno věříme, že naše snažení a činnost smysl mají. Dokazujete nám to hlavně vy, naši diváci a příznivci. Proto jsou naše cíle jasné. Chceme i nadále přinášet divákům špičkové umělce, přední režiséry a choreografy, řídit nejen tři soubory a scény, ale věnovat se také vzdělávaní a přibližování se lidem prostřednictvím bohatého doprovodního programu. Chceme i nadále být přední kulturní institucí v Brně i v celém regionu. Abychom to dokázali potřebujeme také vaši podporu.
Přítel, nebo mecenáš? Všichni hoří stejně! Bez ohledu na povahu a velikost příspěvků od našich mecenášů a sponzorů, každý příspěvek je důležitý. Je rozdílem, pomocí, změnou i impulsem. Vaše podpora přispívá k tomu, že Národní divadlo Brno může být místem kreativity a inspirace pro budoucí generace.

Partner premiéry

Darujte jednorázový příspěvek a vyberte si z premiérových inscenací této sezony, které chcete podpořit. Vybírat můžete z připravovaných premiér baletních, operních nebo činoherních. Záleží na vás, co je vaší srdcovou záležitostí. Přátelé jednotlivých inscenací se zúčastní slavnostní premiéry, v rámci které proběhne i společenské setkání s umělci.

Více informací vždy k dispozici na adrese vallova@ndbrno_cz, nebo telefonicky na čísle 542 158 266, 702 084 821.