Klub mecenášů Národního divadla Brno

Mecenáši a přátelé NdB

Hoříte láskou k divadlu? Nechte se letos o Vánocích zahřát i dobrým pocitem
Máte rádi divadlo? Tajíte dech vždy, když se zvedá opona? Všechny starosti a smutky z Vás opadnou už ve foyer? Jestli ano, je jasné, že jste člověkem, pro kterého návštěvy divadla neodmyslitelně patří k životu. Jestli Vám kultura leží na srdci a věříte, že je důležitou součástí lidského života, zahořte s námi pro Národní divadlo Brno. Získáte tak mimo dobrého pocitu na duši i řadu výhod.
Každý z nás má na konci roku tendenci ohlédnout se za sebe a bilancovat. Na základě toho se pak můžeme lépe rozhlédnout kolem sebe, stanovit si nové cíle a tak si uvědomit, co v našem životě má skutečný smysl. 

My v Národním divadle Brno věříme, že naše snažení a činnost smysl mají. Dokazujete nám to hlavně vy, naši diváci a příznivci. Proto jsou naše cíle jasné. Chceme i nadále přinášet divákům špičkové umělce, přední režiséry a choreografy, řídit nejen tři soubory a scény, ale věnovat se také vzdělávaní a přibližování se lidem prostřednictvím bohatého doprovodního programu. Chceme i nadále být přední kulturní institucí v Brně i v celém regionu. Abychom to dokázali potřebujeme také vaši podporu.
Přítel, nebo mecenáš? Všichni hoří stejně!Bez ohledu na povahu a velikost příspěvků od našich mecenášů a sponzorů, každý příspěvek je důležitý. Je rozdílem, pomocí, změnou i impulsem. Vaše podpora přispívá k tomu, že Národní divadlo Brno může být místem kreativity a inspirace pro budoucí generace.


Přítel NdB pro sezonu 2016/17
Darujte jednorázový příspěvek a vyberte si z premiérových inscenací této sezony, které chcete podpořit. Zamilovali jste se do baletu? Přispějte na premiéru Čajkovského Spíci krasavice. Jste oddaným milovníkem opery? Pomozte nám připravit inscenaci Hrabě Ory. Pokud je vaší srdcovou záležitostí činohra, podílejte se s námi na vytvoření dramatu Želary. Přátelé jednotlivých inscenací se zúčastní slavnostní premiéry, v rámci které proběhne i společenské setkání s umělci.
Mecenáš NdB


Staňte se mecenášem a podporujte naše divadlo a jeho poslání pravidelně. Certifikátem mecenáše získáte možnost prioritních rezervací vstupenek, osobní pozornost a speciální pozvánky na exkluzivní kulturní a společenské akce. Poznáte naše umělce a dáme vám nahlédnout, co se děje „za oponou“ během příprav nových inscenací.
Více informací naleznete na našich webových stránkách v sekci „O divadle“, na adrese cvetlerova@ndbrno_cz, nebo telefonicky na čísle 724 910 308.