Staňte se tváří NdB! #ndbrno #chcinaplakat

Vyhlašujeme casting na novou kampaň sezony 2016/17 a hledáme 16 jedinečných tváří z řad našich milých diváků. 

Národní divadlo Brno vyhlašuje casting na kampaň, která představí nejen nové inscenace, ale i samotné diváky

Po dvou úspěšných sezonách, kdy jsme zaplavili ulice města tvářemi svých zaměstnanců, jsme se rozhodli obrátit pozornost k našim návštěvníkům. Ti, kteří mají zájem spojit své tváře s jednou z 16 nových inscenací nadcházející sezony, mají šanci se do kampaně zapojit díky castingu, jenž se uskuteční ve čtvrtek 28. dubna 2016 ve foyer divadla Reduta, a to od 14.00 do 20.00. 

test3.jpg 

„Máme zájem poznat své diváky a poděkovat jim za jejich přízeň. Kampaní chceme zdůraznit, že naše snaha a práce by bez nich neměla smysl. Neméně důležité je pro nás i vyslání signálu, že NdB je otevřenou kulturní institucí, jež je určená všem,“ upřesňuje ředitel divadla Martin Glaser.

Kampaň k nové sezoně již tradičně představí připravované premiéry všech tří souborů.  Patronem každé inscenace se tak stane jeden z diváků, jehož portrét bude provázet titul hned v několika vlnách propagace v ulicích města Brna, na internetu a sociálních sítích.

„Pro připravovanou kampaň máme zájem o kohokoliv z Vás, jelikož všichni jsme svým způsobem jedineční. Nehledáme profesionální modely, ale skutečné a pravdivé tváře. Casting proto není nijak omezen. Divadlo by mělo být naším zrcadlem a tak, jako je pestrý a různorodý jeho repertoár, taková by měla být i výsledná kampaň. Měla by být radostí pro Vás i pro nás.“ dodává fotograf Ivan Pinkava. 

V rámci castingu pořídíme snímky zájemců z řad veřejnosti, ze kterých bude následně vybráno šestnáct osob pro budoucí fotografování kampaně. Šanci být tváří Národního divadla Brno mají i ti, kteří se na casting 28. dubna do Reduty nemohou dostavit, ale pošlou nejpozději do 30. dubna svou fotografii na adresu casting@ndbrno_cz. Přesto se upřednostňuje osobní účast.

Kontakt pro novináře:

Simona Luteránová
marketing / PR
Telefon: +420 542 158 340
Mobil: +420 724 818 565
E-mail: luteranova@ndbrno_cz