Orchester


1. Violine

Lenka Koplová (koncertní mistr), Ivana Frajtová (koncertní mistr), Lukáš Mik (zástupce koncertního mistra), Barbara Kozáková (zástupce koncertního mistra), Jiří Klecker, Karel Mitáš, Kateřina Prudilová, Miloslav Prudil, Blanka Lau, Magdalena Graffová, Petra Malochová, Iva Muchová, Jiří Suchomel, Romana Novosádová, Lenka Šicnerová, Václav Zajíc

1. Violine

2. Violine

Jiří Víšek (vedoucí nástrojové skupiny), Ján Vindiš (zástupce vedoucího nástrojové skupiny), Liga Kuzmane, Jindřich Machálek, Michal Klein, Barbora Marcaníková, Jana Šíchová, Marek Filip, Kateřina Maixnerová, Eva Štolbová, Eva Kalová, Renata Staňková

2. Violine

Viola

Miloslav Vávra (vedoucí nástrojové skupiny), Stanislav Vacek (první zástupce vedoucího nástrojové skupiny), Miloš Šmerda (druhý zástupce vedoucího nástrojové skupiny), Felix Kuchař, Ladislav Běluša, Lukáš Cybulski, Jakub Kamenskich

Viola

Violoncello

Libor Kučera (koncertní mistr), Josef Klíč (koncertní mistr), Vlasta Křiváková (zástupce koncertního mistra), Michal Terebieniec, Dušan Zemánek, Jan Jelínek, Stanislav Maloch, Štěpán Filípek

Violoncello

Kontrabass

Michal Pokorný (vedoucí nástrojové skupiny), Petr Vašinka (zástupce vedoucího nástrojové skupiny), Josef Hanák, Jiří Šícha, Petr Keller, David Herman, Petr Surý, Petr Schuster, Miloš Ventruba, Alfons Jelínek

Kontrabass

Harfe

Pavla Kopecká (vedoucí nástrojové skupiny), Yi Yun Loei

Harfe

Flöte

Michal Vojáček (vedoucí nástrojové skupiny), Kateřina Novotná (zástupce vedoucího nástrojové skupiny), Iveta Hejlková, Iveta Krulová, Marcela Šrámková

Flöte

Oboe

Martina Vávrová (vedoucí nástrojové skupiny), Romana Mazáková, Jan Ondruš, Markéta Jašová, Klára Kučerová

Oboe

Klarinette

Jan Svoboda (vedoucí nástrojové skupiny), Ivan Pohanka, Michal Kříž, Jiří Sedláček, Jiří Majer

Klarinette

Fagott

Jiří Šedrla (vedoucí nástrojové), Pavel Feldmann, Miroslav Černohlávek, Tomáš Vorálek

Fagott

Horn

Martin Novák (vedoucí nástrojové skupiny), Antonín Kolář (zástupce nástrové skupiny), Alois Dupal, Tomáš Kopecký, Jan Veverka, Jaroslav Kalčík, Radek Vavřín, Lukáš Brázdil

Horn

 

Trompete

Lukáš Soldán, Jozef Zimka, Miroslav Holub, Petr Arnošt, František Kříž

Trompete

Posaune

František Jeřábek (vedoucí nástrojové skupiny), Jan Pospíšil, Lubomír Duba, Ivo Navrátil, Dalibor Mašek

Posaune

Tuba

Roman Hoch

Tuba

Schlagzeug

Tomáš Rolek (vedoucí nástrojové skupiny), Vlastimil Cupák, Zdeněk Andrla, Gabriel Chila, Kristýna Karchová

Schlagzeug

Orchestervorstand

František Kuba, Roman Hoch

Orchestervorstand