12/4 CENA DIVA 2016 – Galavečer hvězd

  • Foto DIVA_orez

Galavečer vyhlášení divácky nejúspěšnějších inscenací a hereckých výkonů NdB v roce 2016

Večer ve znamení noblesy, půvabu a zářivých toalet. Večer vyhlášení divácky nejúspěšnějších inscenací a hereckých výkonů Národního divadla Brno v roce 2016! 

středa 12. dubna 2017 od 19h
Janáčkovo divadlo

Účinkují sólisté, sbor a orchestr Janáčkovy opery NdB

Dress code: Formal

Vstupenky na Galavečer hvězd v prodeji. Všichni diváci, kteří si zakoupí vstupenky na tento večer, budou zařazeni do slosování o zajímavé ceny.

Hlasujte a vyhrajte!

Podpořte své oblíbené umělce, hlasujte v anketě Cena DIVA 2016 o nejlepší činoherní, operní a baletní inscenaci, mužský a ženský výkon v roce 2016 a buďte zařazeni do slosování o zajímavé ceny. Jeden z výherců navíc získá dvě vstupenky na Galavečer hvězd!

Hlasování probíhá od 1. 9. 2016 do 31. 3. 2017. Pro zařazení do slosování je nutné na anketním lístku vyplnit všechny požadované kontakty. Hlasovací lístek je platný, pokud vyplníte alespoň jednu soutěžní kategorii.

Hlasujte on-line
Tištěné anketní lístky jsou součástí měsíčních programů NdB a časopisu DIVA. Hlasovací boxy jsou umístěny ve vestibulech NdB: Janáčkově divadle, Mahenově divadle, divadle Reduta a v předprodeji NdB v Dvořákově ulici. Anketní lístek ke stažení

Fotoreportáž z loňských ročníků

 

Nainstalujte si aktuální verzi přehrávače Flash prosím. Get Adobe Flash player