Premiérová produkce opery ELEKTRA bere dech a láká řady návštěvníků - s vynikající JANICE BAIRD naposledy 27. a 30. května!

Američanka Janice Baird patří k předním dramatickým sopranistkám na světě. Mezinárodně uznávaná pěvkyně a herečka je díky svému mimořádnému hlasu a expresivnímu hereckému projevu nesmírně působivou a charismatickou operní interpretkou.

Baird_Janice.jpg 

Foto: Shelagh Howard

Janice Baird se profiluje jako wagnerovská pěvkyně (Brünnhilda, Isolda, Ortruda) a ve svém repertoáru má hlavní ženské role v operách Richarda Strausse (Elektra, Salome).

V roli Elektry vystoupila na prestižních operních jevištích, jako např. ve Staatsoper Wien, Deutsche Oper Berlin, Semperoper Dresden, Oper Essen, Nationaltheater Mannheim, Teatro Dell`Opera Roma, Salzburger Festspiele, Kungliga Operan Stockholm, Operá Du Rhin Strasbourg, Théâtre Du Capitole Toulouse, Opernhaus Zürich ad.

Strhující operu Richarda Strausse ELEKTRA představíme v nové inscenaci ve slavnostní premiéře 18. 5. 2012 a poté bude uvedena pouze ve třech mimořádných reprízách během května 2012!

9459.jpg 

Janice Baird a Helena Zubanovich v nové inscenaci ELEKTRA, foto: Jana Hallová

Kompletní fotogalerie inscenace / Vstupenky