Hvězdou vánočního koncertu v opeře bude skvělá Carin Filipčić

Vánoce v opeře. Velký vánoční koncert s podtitulem "Ze staré Evropy do Nového světa." Pouze ve dvou provedeních 29. 12. a 6.1. 2011 v Janáčkově divadle pod vedením nového hudebního šéfa Caspara Richtera.

Karin Filipcic_1.jpg

http://www.carin-filipcic.com/

Rakouská mezzosopranistka Carin Filipčić studovala hudbu v Praze a ve Vídni. Studium zpěvu absolvovala u Jacka Poppelliho. V rámci své umělecké kariéry se věnuje především muzikálům a účinkovala jak v řadě klasických tak původních produkcí (Les Miserables, Rebecca, Mozart!, Romeo&Julia, Jesus Christ Superstar, Fame, Cinderella, Grease, Company, The Wild Party, The Cole Porter Story, Der Watzmann ruft, Die Geschichte vom dicken Schwein das dünn werden wollte, Simpl goes Music a další). 


Brněnské publikum zná Carin Filipčić z muzikálového koncertu, ve kterém se představil v předcházející sezoně. Emotivní, noblesní i dravá, taková je Carin Filipčić. Posuďte sami. 

Carin Filipcić je a zůstává velkou hvězdou na hudebním nebi. Přiměje vás plakat štěstím svým nádherným hlasem a hlubokým prožitkem své interpretace. (A Musical Christmas mit den Vereinigten Bühnen Wien Elmar Leimgruber, 5. 12. 2010)

Vánoce v opeře. Velký vánoční koncert s podtitulem "Ze staré Evropy do Nového světa." 29. 12. a 6.1. 2011 v Janáčkově divadle. Vstupenky v prodeji.