Operní strom splněných přání

Připojte se prosím k veřejné sbírce dárečků pro handicapované děti z Brna a okolí

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás vyzvat k podpoře projektu, který pořádá Janáčkova opera Národního divadla Brno pod názvem Operní strom splněných přání

Rozdělme se o radost z vánočních dárků s dětmi, které nemohou zažít pravé Vánoce s rodinnou atmosférou a vánočními dárky. Obdarujme děti, kterým život nedopřál zažít Vánoce doma s rodiči, nebo jejich rodiče procházejí složitou životní situací a nemohou jim poskytnout to, co my považujeme za běžné.

Smyslem projektu je dát radost z vánočního dárečku dětem z našich partnerských dětských domovů, speciálních školních zařízení a pěstounských rodin. Partnerem projektu je občanské sdružení Človíček, které se zabývá poskytováním kulturních aktivit handicapovaným dětem.

Doručte prosím osobně či jinak malé a zabalené vánoční dárečky pro děti. Můžete je přinést nebo poslat do Janáčkova divadla (produkce opery, Klára Řebíčková, e-mail: rebickova@ndbrno_cz, tel. 724 344 362) nebo přímo položit pod vánoční strom ve foyer divadla.

Dárečky předáme dětem při svátečním večeru s hudbou a texty inspirovanými vánočními svátky, který uvádíme pod titulem VÁNOCE V OPEŘE letos naposledy v neděli 18. 12. v JD. Buďte v této slavnostní chvíli s námi!

Děkujeme!

Vánoce v opeře / rezervace vstupenek