Orchestr


1. housle

Lenka Koplová (koncertní mistr), Ivana Víšková (koncertní mistr), Lukáš Mik (zástupce koncertního mistra), Barbara Kozáková (zástupce koncertního mistra), Jiří Klecker, Karel Mitáš, Kateřina Prudilová, Miloslav Prudil, Blanka Lau, Magdalena Graffová, Petra Malochová, Iva Muchová, Jiří Suchomel, Romana Novosádová, Lenka Šicnerová, Václav Zajíc

1. housle

2. housle

Jiří Víšek (vedoucí nástrojové skupiny), Ján Vindiš (zástupce vedoucího nástrojové skupiny)Liga Kuzmane, Jindřich Machálek, Michal Klein, Barbora Marcaníková, Jana Šíchová, Marek Filip, Kateřina Maixnerová, Eva Štolbová, Eva Kalová, Renata Staňková

2. housle

Violy

Miloslav Vávra (vedoucí nástrojové skupiny), Stanislav Vacek (první zástupce vedoucího nástrojové skupiny), Miloš Šmerda (druhý zástupce vedoucího nástrojové skupiny), Felix Kuchař, Ladislav Běluša, Lukáš Cybulski, Jakub Kamenskich

Violy

vávra

Miloslav Vávra

Vedoucí nástrojové skupiny

vacek

Stanislav Vacek

První zástupce vedoucího nástrojové skupiny

šmerda

Miloš Šmerda

Druhý zástupce vedoucího nástrojové skupiny

Violoncella

Libor Kučera (koncertní mistr), Josef Klíč (koncertní mistr), Vlasta Křiváková (zástupce koncertního mistra), Michal Terebieniec, Dušan Zemánek, Jan Jelínek, Stanislav Maloch, Štěpán Filípek

Violoncella

Kontrabasy

Michal Pokorný (vedoucí nástrojové skupiny), Petr Vašinka (zástupce vedoucího nástrojové skupiny)Josef Hanák, Jiří Šícha, Petr Keller, David Herman, Petr Surý, Petr Schuster, Miloš Ventruba, Alfons Jelínek

Kontrabasy

pokorný

Michal Pokorný

Vedoucí nástrojové skupiny

vašinka

Petr Vašinka

Zástupce vedoucího nástrojové skupiny

šícha

Jiří Šícha

Druhý zástupce vedoucího skupiny

Harfy

Pavla Kopecká (vedoucí nástrojové skupiny), Yi Yun Loei

Harfy

kopecká

Pavla Kopecká

Vedoucí nástrojové skupiny

Flétny

Michal Vojáček (vedoucí nástrojové skupiny), Kateřina Novotná (zástupce vedoucího nástrojové skupiny), Iveta Hejlková, Iveta Krulová, Marcela Šrámková

Flétny

vojáček

Michal Vojáček

Vedoucí nástrojové skupiny

novotná

Kateřina Novotná

Zástupce vedoucího nástrojové skupiny

Hoboje

Martina Vávrová (vedoucí nástrojové skupiny), Romana Mazáková, Jan Ondruš, Markéta Jašová, Klára Kučerová

Hoboje

Klarinety

Jan Svoboda (vedoucí nástrojové skupiny), Ivan Pohanka, Michal Kříž, Jiří Sedláček, Jiří Majer

Klarinety

svoboda

Jan Svoboda

Vedoucí nástrojové skupiny

Fagoty

Jiří Šedrla (vedoucí nástrojové), Pavel Feldmann, Miroslav Černohlávek, Tomáš Vorálek

Fagoty

Lesní rohy

Martin Novák (vedoucí nástrojové skupiny), Antonín Kolář (zástupce nástrové skupiny), Alois Dupal, Tomáš Kopecký, Jan Veverka, Jaroslav Kalčík, Radek Vavřín, Lukáš Brázdil

Lesní rohy

Martin Novák

Vedoucí nástrojové skupiny

kolář

Antonín Kolář

Zástupce vedoucího nástrové skupiny

 

Trubky

Lukáš Soldán, Jozef Zimka, Miroslav Holub, Petr Arnošt, František Kříž

Trubky

Trombony

František Jeřábek (vedoucí nástrojové skupiny), Jan Pospíšil, Lubomír Duba, Ivo Navrátil, Dalibor Mašek

Trombony

Tuba

Roman Hoch

Tuba

Bicí nástroje 

Tomáš Rolek (vedoucí nástrojové skupiny), Vlastimil Cupák, Zdeněk Andrla, Gabriel Chila, Kristýna Karchová

Bicí nástroje

Manipulanti orchestru

František Kuba, Roman Hoch

Manipulanti orchestru